bugün

Bu insanlar sayesinde tüm yaz oturduğum koltuktan tüm her yeri gezdim yolları filan öğrendim.
Arkadan Çalan metro fm, fenomen, Number one ise olmazsa olmazıdır.
Yaşıyorsunuz bu hayatı .s
Muğla ula dan gelip sakar yokuşundan akyaka ya doğru inerken o telefon cepten kendiliğinden çıkar ve manzarayı çekmeye başlar. Engel olamazsın.
sinepçet ve instastori bu yol videolarını yasaklasa iki platform çöker.

yada benim çevremde çok popüler..
Net söylüyorum: kültürsüzlüktür.
yakında avrupa´da bi tür kaza raporu olarak mecburi kılacaklarmış bunu. aynaya monte edilen bir kamera olacakmış, kazadan önceki son yarım saat, hep kamerada kayıtlı kalacakmış.
Öndeki araçta tüm ilginçlikleriyle bir adanalı yoksa, yolu çekmek, anlamsız ve görgüsüzlüktür.
bir türlü anlam veremediğim olay. hem de anı yaşamak ve dikkatini tamamen yola vermek varken?
sürü psikolojisinin snap, insta hikayedeki karşılığı
bir görgüsüzün dikkat çekmek için yaptığı absürd davranış.
Sanirim dinledigim muzigi paylasiyorum ayagina araba markasini gosterme amaci gudulur.

Yani fakirler siz yapmayin.
snap ile anlık görüntünün hayatımıza girmesiyle, instagram hikayesinde en çok paylaşılan hikaye türüdür.
bu tayfayı hiçbir şey yıldıramıyor. Dünyaya salgın yayılmış, ekonomi çökmüş, sosyal yapı değişmeye başlıyor, insanlar acı içinde kıvranırken diğerleri tedirginlikle bekleyişte ama bunların hiçbir şey gram umurunda değil. Dünyaya asteroit çarpsa bunlar demet akalın açıp yolu çekerler, hakikaten ibretliksiniz. *
Daha korkuncu da türedi. Yaptığı her yemeği paylaşanlar.. tamam siz her yemeği yaparsınız, çok hamaratsınız, sizi alan yaşadı. Lütfen artık durun.
Karlı bi uzun yol ise çok hoş görüntüler olabilir. Açıkcası öyle videoya denk gelirsem baya baya oturup izlerim.
sosyal medyadaki çoğu arkadaşım tarafından şahsıma yapılan işkencedir.

arabanın markasını da ucundan göstermeye çalışırlar.

tam göstermezler ama izleyen kişi anlayacak kadar kamera açısına alırlar.

kolundaki saati göstermeye çalışırlar.

hangi saçma müziği dinliyorsa onu da gösterir.

velhasıl-ı kelam, bir insanın her gün gittiği bir yolu sanki monument valley yoluymuş gibi çekmesi ilgi budalalığıdır, popülizmdir.
arabam var diye hava atmaktır aslında ama bu devirde herkesin arabası olduğundan özellikle logoları da çekerler araç lüks marka ise.
:( çirkin duruyor bence.
Bazen ben de yapıyorum. Sonra dönüp izlediğimde bu ne saçmalık deyip siliyorum. Bir süre sonra tekrar yapıyorum.
Ay siz kiskaniyor musunuz hahaha kudurun.*
Keko ve kezban hareketi.