bugün

(bkz: senin o hesabın var ya silinmiş o) morali bitirir
sınavdan yüksek not beklerken siteye girip baktığınızda notunuzun 35 olduğunu gördüğünüz andır. saniyede bütün sevinciniz yok olur.
hiç hesapta yokken birim amirinin size gece nöbeti kitlemesi..
çoraplarla ıslak zemine basmak.
sevdiğin bir yemeyi yerken baş gösteren diş hassasiyeti.
bir anda aklına istemediğin birşeyin gelmesi yetiyor bazen. oysa sen zaman zaman olacağına inandığın şeyler için umut beslemeye çalışırsın. o an onu siler, deler geçer. hadi tekrar toparlan. hayat işte.
2 gün sonra pazartesi.
cebime baktığımda son 20 liranın kalmış olduğunu görmem.
2 dakika sonra pazar olacak olması.
sigaramın bitmesi.
Askerlik celbi.
eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle görmek. yerin dibi olsa da girsem durumudur.
Facebook'a girdiğinizde çok sevdiğiniz bir kızın durumunu ilişkisi var olarak değiştirmesi bu yetmezmiş gibi sevgilisiyle çekildiği sarmaş dolaş fotoları paylaşması üstüne üstlük bu fotolara aşkım,hayatım seni çok seviyorum,bitiyorum tarzı yorumlar yapması.
kapak niyetine yediğin söz.. içine otuyor resmen insanın. moral falan nerde..
dinlememen gereken şarkının bir anda müzik çalarda çalmaya başlaması.
twitter'da keşfet bölümüne daha sonra etkinlik bölümüne tıkladığında hoşlandığın kişinin taş gibi bi hatunu takip ettiğini görmek.
soğuk davranan sevgili bu konuda on kaplan gücündedir.
arayip sesini duymak istedigin kisinin, aradiginda mesgule vermesi.
durduk yere tartışma çıkaran birilerinin etrafta olması. günlüğü kurcalarken sırtınızdan vuran biriyle ilgili güzel geçen günleri okumak.
mesaj sesini duyup telefona atladıktan sonra mesajın beklenilen kişiden gelmemesi.
sınav sonucunun açıklandığını öğrendiğin andır.hani notuna bakmak isteyipte 'acaba yine battımmı naptım benya' denilen tansiyonun yerlerde gezdiği andır.
yeni ayrıldığın sevgiliye ait birşeyler duymak, görmek gibi.
sigaramın bitmesi, tv nin çalışmaması, internetin gitmesi.
yemekten çıkan kıl.
Hafta sonu çalışması.