entry'ler (195)

düğünde takılan altınlar gelinindir

Düğün zaten yapmayacağım, takınız da sizin olsun.

Milleti eğlendirmeye milyonlar harcayıp, sonra takılarla açığı kapatmaya çalışmak da tam biz Türklere özgü bir etkinlik!

Ne şamın şekeri, ne arabın yüzü abi!

oruçsuz olup yüzsüzce iftar sofrasna oturan ateist

Benimdir efendim, geleneğe göreneğe ananeye saygıdan gelir. Hatta o iftar sofrasında oruç tutanlara yemek servisi ile de devam edilir.

erkek olsam önüme geleni sikerdim diyen kadın

(bkz: bekara karı boşamak) başlığına bir göz atması gereken arkadaş

dekolte kıza bakmaz gibi yapıp bakmak

Bakarım, yakalandım mı diye sorup pişkinlik yapmışlığım var. Ayıp bana, basın eksiyi

sucuk ekmek mi köfte ekmek mi döner ekmek mi

Hepsi, ekmeksiz!

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

şu an saati bilmiyoruz ama öğleden sonra tüm akışı kaydedebiliriz x bey.

cuma namazına gitmeyenler tam liste

Eskiden müslüman olmamama rağmen camiler huzur veren yerler olduğu için giderdim. Ancak şimdi dindar olmak çok moda olduğu için herkes camilerde. Ülkenin bütün pislikleri, varoşları, cahilleri de haliyle camilerde. Otobüslerde karşılaştığımız leş kokulu arkadaşların yeni favori mekanı artık camiler yani. Son on yıldır biliyoruz ki; o arkadaşların koltuk altları kadar ayakları da leş gibi kokuyor. Gitmiyorum yani.

birgün gözünü kerhane de açsaydın

Çöpçü de olsan en iyi çöpçü olman gerekir mottosuyla işimi iyi yapmaya çalışırdım. Yapardım da asdf

masalsı bir düğünle evlenmek istiyorum diyen kız

Zehirli elmayı yesin öyle gelsin hanımefendi.

ölene kadar tek bir yemek yiyecek olsanız

Adana kebap.

mario daki borular

Genelde "sana girsin" diye tamamlanan belirtisiz isim tamlaması.

hem yakışıklı hem izmitli hem de geniş omuzlu

izmitliler övünemeyi sevmez diye okuyunca şöyle bir kahkaha patlatıp kendime bir kahve bile koydum keyiflenip. izmitliler kendileriyle övünmeden duramazlar ve bu izmitlilere has bir özellik de değildir. bu bahsettiğimiz şey taşralı olmanın kazandırdığı bir özelliktir. kasaba kültürünün hakim olduğu ülkemiz gelişimini tam anlamıyla tamamlayamamış kasabadan bozma şehirlerimizin kendilerini sürekli olarak övmesine neden olur. böyledir bizde. avamlık iliklerimize işlemiştir.

çağatay akman ın inanılmaz yakışıklı olması

ünlü olduğu iddia edilen bir vantuz balığının aynı zamanda yakışıklı olduğunun da iddia edilmesidir. Fotoğraflara bakınca ürkülmesi ondandır. Ayrıca arkadaş muhtemelen seks sırasındaki bir iki iyi performansından ötürü kendini yakışıklı hissetmeye başlamış olabilir. Öyledir o işler gelişim sürecinde. Bazen kendini özel hissedersin. Sonra sözlüklere düşersin söndürürler.

atatürk e ana avrat sövmek

Millet olarak minnetsiz olmayı severiz. Hele minnet duymamız gereken insanlar varsa onlara kazık atmadan da duramayız. iyiliğin karşılığı kazıklanmaktır bizde.

elektronik sigara

patlar, patlatır.

başkanlığa neden evet

çünkü malız, birileri bizi dürtmezse rahat edemiyoruz..

rte nin fin gazeteciye düzgün cevap verememesi

Apışıp kalmaktır efendim..

mahmut civelek

Bu güne kadar, Kocaeli'de görev süresi bittikten sonra, milletvekili ya da belediye başkanlığı listesinde kendisine yer bulamamış tek il başkanıdır.. Artık nasıl bir adam olduğunu siz düşünün..

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Adamlar - Kapısı kapalı https://www.youtube.com/watch?v=KGPaWOYcaMo

yarrak vs taşak

Hulk Hogan, Bruce Lee maçı gibidir bu kapışma, ayrı klasmanların devleridir bu arkadaşlar..