görsel

görsel
(img:#1709115)
görsel
evet artık kendi doğrularımızı bulma vakti geldi.
görsel
görsel
görsel
görsel
Benden guzel guluyor orospu.
görsel
görsel
görsel
bozkır.
şu şekıldedir;

görsel
görsel
selam ve dua ile.
görsel

istanbul uyuyor muyuz?
Bir gülüşü var kelebek görse ömrü uzar.
Sen bu çivisi çıkmış dünyanın en muhteşem detayısın eyşan.
görsel
görsel
Fotoğrafta gördüğünüz dursun abi. Yıllardır bizim otobüsün şoförlüğünü yapar. Emanet olarak bir köpek almıştık. Her molada bakıyor, çıkarıp gezdiriyoruz. Araçtan inince benden önce koşuyor ismini bilmediğimiz bu güzelliğin yanına. Benden fazla ilgileniyor. Dünyada güzel insanlar hala var. Böyle şeyler umudumu artırıyor nadir de olsa.

Bu firmada herkes mastürbasyon yapıp sağa sola boşalmıyor arkadaşlar.

görsel
görsel
Deniz sezonunu açtık. Çarşaf gibi suda yüzmenin kekremsi tadı.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

ihtiyacımız olan biraz düşünmek.
görsel
(img:#1709827)
ben nasıl bir kralım...
görsel
657. kırkpınar güreşleri/ edirne karaağaç.
(telefon idarelik, kalite için özür)
görsel
Ne yaptım ne ettim yavru doğanı kurtarttım valla,karşı blokta 4. Kat balkonunun ağlarına takılmış yavrucak,işin kötü tarafı ev ahalisi evde değil;alt katındakiler evde imiş oda allahtan.
hayır hangi akla hizmet balkonuna bildiğin balık ağı gibi ağ çekiyorsun ve tatile giderken ağı orada bırakıyorsun. neymiş boktan püsürden korumak amaçlıymış hayvan ölecekti ölecek. ben görmesem o hayvan gün sonunda can vermiş olacaktı itfaiyeyi aradım gelin diye onlarda şahsi mülkiyet olduğu için ev sahibinden izin almanız gerekir diyor ulan ne izini ölecek diyorum izin al diyor.En son kapıcıyı bulduk kuzenimle beraber iş eldiveniyle kurtarmasını rica ettik,yavrucak şu an emin ellerde uzun süren uğraşlar sonucunda.
Az can,çok can demeden kurtarmak lazım her varlığı.Birdaha takılmaman dileğiyle güzel kuş.