1. 1.
  Video oyunu geliştiricisi Ubisoft tarafından Microsoft Windows, Playstation 3 ve Xbox 360 için geliştirilmiş oyun motoru.
  2 ... linka
 2. 2.
  ingilizce örs anlamına gelen kelimedir. aynı zamanda kanadalı hayvani bir heavy metal grubudur.
  1 ... ewentry
 3. 3.
  kanadalı heavy metal grubu. story of anvil adlı belgeselde zaman zaman gözlerimizi doldurmuş, zaman zaman güldürmüş, "inanç ve dostluk nedir"i öğretmiştir.

  belgeselden sonra imzalı DVD'lerini sipariş etmiştim. 6 ayı geçti DVD gelmedi. ama yine de helal olsun o 60 dolar sizlere!
  2 ... a simple man
 4. 4.
  ilk dönemlerinde zamanın ötesinde soundlar üretmiş, sözlerinde gayet geyik konulardan, politik, cinsellik gibi çeşitli konulara kadar Gönderme yapmış heavy metal adına "kaynak" diyebileceğimiz gruplardandır.

  Gitar soundu olarak hep faith no more'a benzetmişimdir kendilerini. Ayrıca davulcu Robb Reiner'da başta belirttiğim gibi Zamanın ötesindeki davul partisyonlarıyla birçoğunu ağzı açık bıraktırmıştır.

  Bir benzetme daha yapmak gerekirse vokalist & gitarist lips gayet kişisel görüşümle dumb And dumber filmiyle akla gelen Jeff daniels'a benzemektedir.

  Köklere inildiğinde Şahsi görüşüm hair-heavy metal arası bir müzik yapıyorlar, ancak bu çizgi "heavy metal" janrına daha yakın durmakta bence.. Birçok tarzın severi Tarafından bilinmezler, bunun nedenini "menajer" veya "albümlerdeki sound kalitesizliğine" bağlarlar. Fakat bence bir diğer muadili gibi (bkz: annihilator) kanada çıkışlı olmaları gerektiği kadar popüler olamamalarında büyük bir etkendir.

  Ayrıca :
  (bkz: metal on metal)*.
  1 -1 ... mechanix