1. 1.
  Satanizmin kurucusu sayılan ve önemli ölçüde günümüz Satanist anlayışını temsil eden , düşüncelerini yayarken müziği ( metal ve rock ) kullanan , müzikli eğlenceler tertipleyerek etrafında oluşturduğu büyük kalabalıklara müzik vasıtasıyla Şeytani düşüncelerini empoze eden , asılsız yaptırımının ne kadar saçma ve mantıksız olduğunu anlamamak için çok şeyi bilmeye gerek yoktur . ergen insanları tuzagına düşürmekten büyük zevk alan ne idüğü belirsiz kişilik .
  5 -5 ... no promise
 2. 2.
  1930 yılında doğup, 1997 yılında ölmüştür.
  4 -1 ... thedewil
 3. 3.
  "Her şeyden önce dürüst olalım! Tanrı diye bir şey yoktur. insanın kaderi konusunda hüküm verecek veya lanet okuyacak hiçbir ilah da yoktur. Bu 'Yeryüzü' dışında cennet veya cehennem de yoktur.Yalnız bir kurtarıcı vardır. O da: Sizin kendi aklınız, bedeniniz ve ruhunuzdur. Şeytanî Asır üzerimize gelip çatmıştır. Bunu kabul edin, onun avantajından yararlanın ve 'Yaşayın', ki kötü olan geçmişte kalmıştır". demiştir.
  6 -3 ... norma
 4. 4.
  uzun süre hristiyanlığın emrinde çalışıp, zamanla yaptığı dine aykırı işler ile bu görevinden alınan, savunma mekanizması olarak hristiyanlığı ve diğer dinleri reddeden bir dini yani satanizmi kuran adam. satanizm dinini kabul ettirmek ve yaygınlaştırmak için birçok eğlenceli parti düzenlemiş ve kendi dinini kendi misyonerliğini yapmıştır. başlarda ciddiye alınmayan bu sapkın din, zamanla birçok taraftar toplamıştır. ikna kabiliyeti çok güçlü olan bu adam aynı zamanda satanizmin kutsal (!) kitabını da yazmıştır. yani bir dinin hem kurucusu, hem yaratıcısı (!), hem de yazarıdır.
  1 ... asiti kaçmış kola
 5. 5.
  adının üç kere tekrarlandığında uğursuzluk getirdiği rivayet edilen kişi.
  1 ... thedewil
 6. 6.
  (bkz: evladım olsa sevmezdim)
  5 -3 ... tata
 7. 7.
  hakkında doğru çok az şey bilinen adam. aleister crowley' den aşağı gösteriliyor ya, ona kızıyorum ben.

  -sen çok biliyosun
  -evet çok biliyorum
  2 -2 ... merenptah
 8. 8.
  marilyn manson'ın yakın arkadaşı ve onu bir konserde kutsamış olan, satanist rahip...
  1 ... mantus
 9. 9.
  yaygın ve cahil kanının aksine "öldürün kesin biçin rööarghbrutalvokal" diye bir şey söylemeyen, şeytanperesti bırakın ateist olan(ki tanrıya zaten inanmıyor, şeytana neden inansın) "dinler insana kötüyü öğütler, o yüzden onların karşıt olduğu kavram -şeytan-iyidir" diyen, en azından kendi felsefi düşüncesi olduğundan saygıyı hakeden bir insan. ha tabi felsefeler yanlış anlaşılmaya mahkumdur orası ayrı.
  4 -3 ... soul forged sin
 10. 10.
  (bkz: church of satan)
  -1 ... thedewil