bugün

anton szandor lavey'in * kurdugu sacma sapanbir satanist yuvasi.
(bkz: cok cilginlar efendim durduramiyoruz)
ne kadar özenti varsa bu satanistlikte var kardeşim.anlamıyorum ben yani.nedir.biz de sapına kadar metal dinliyoruz da saçmalamanın alemi nedir?
(bkz: tanrııım çok sataniikkkkk)
(bkz: Church of Tayyeap and Fetoş)
san fransisco'da 30 nisan 1966'da faaliyete gecen, kedisever satocanlarin* bulunmadigi*, anton szandor lavey'in dusunce sistemini** pratige cevirmek icin kurmus oldugu ve fbi tarafindan legal bir olusum olarak gorulen kilisedir.

kilisenin bas rahipligini 2001'den beri Magus Peter Gilmore yapmaktadir.

the church of satan resmi internet sitesi: http://www.churchofsatan.com

ayrica;
church of satan'daki okkultlugun ve felsefi yonden satanik dusuncenin azligindan dolayi, anton lavey' in kizi karla lavey tarafindan 1999'da first satanic church olarak ayri bir kilise kurulmustur, isin b*ku cikmistir. * * *
http://www.churchofsatan.com *
(bkz: peter h gilmore)
tasarımı iğrenç olan site.
kesinlikle ruh sağlıkları bozuk ve ya iq'leri negatifte ilerleyen insanların sözde tapınağı...ateist, agnostik ve ya dehist neyse ama satanist ne be birader?

(bkz: gabrielist)
dünyanın 11 şeytani kuralı

1. başkası sormadığı sürece fikir ve öneri belirtmeyin.
2. başkasının duymak istediğinden emin olmadan kimseye dertlerinizi anlatmayın.
3. birinin evine gittiğinde onlara saygı göster, eğer saygısız olacaksanız gitmeyin.
4. eğer eve konuk geldiyse ve sizi kızdırıyorsa vahşice ve acımasızca davranın.
5. seks sinyali almadan seks için mudahalede bulunmayın.
6. size ait olmayan şeyleri gerçek sahibini rahatlatacak ya da kurtulduguna sevinecek durumda olmadıgı surece almayın.
7. arzularınızı elde etmek için büyünün gücünü kabul edin. eğer bu gücü kabul etmez ve daha sonra başarılı bir büyü yaparsanız her şeyinizi kaybedersiniz.
8. kendinizin konu olmadığı bir konu hakkında şikayet etmeyin.
9. çocuklarınıza zarar vermeyin.
10. insan olmayan hayvanları yemek için ya da kendinizi koruma dışında öldürmeyin.
11. açık alanda yürürken kimseyi rahatsız etmeyin. eğer birisi sizi rahatsız ederse durmasını söyleyin. devam ederse onu yok edin.

edit: imla
biri sana tokat atarsa öldür mantığını aşılayan kilise. Bu arada Internet sitelerinin mobil sürümü bile var.