1. 1.
  özellikle gününde olduğu maçlarda durdurulması zor bir skorer.bazende izleyeni çıldırtmaya yetecek kadar bencil bir oyuncu.
  1 ... msd
 2. 2.
  haddinden fazla gaz miami forveti.boston zamanlarında tim hardaway i birebir savunduğu an çoğu kişinin hafızalarında yer etmiştir.iyi bir şutu ve post up oyunu,aynı zamanda iyi bir saha görüşü,etkili bir savunması olmasına rağmen son yıllarda bunları bir araya getirmemeye özen göstermektedir.bostondaki ilk yıllarında çoğu nba severin gönlünde taht kuracak kadar büyük bir oyuncuydu.paul piercela birlikte topların %70ini kullanırlardı.
  2 ... monolith
 3. 3.
  çok çirkin ve çirkef bir oyuncudur.zamanında 3 lük yarışmasına girip çok komik bir dereceyle bitirmiş,neden şut tercihlerinizi 3 lük olarak kullanıyorsunuz sorusuna da 4 lük olmadığı için gibi trajikomik bir cevap vermiştir.
  -1 ... disco inferno
 4. 4.
  tuhaf bir kouşuşu vardır bu yuvarlak kafalı adamın..kısa ama seri adımlar atıyor heralde..upuzun bağcıklı ayakkabı giyer, eski tip..bir de güzel sayılarından sonra omuz sallama hareketi vardır ki dansöz gibi, dadından yenmez..
  ... atan alir spor
 5. 5.
  hiçbir özelliği olmayan ve gayet dengesiz bir nba oyuncusu.bazen 4-5 üçlük üst üste sokabilirken,bazen attığı 3lükler potaya bile değmez...1996 nba draftı 1.tur 6.seçimi...
  ... faati
 6. 6.
  potaya fırlattıgı tuglalarla aklımda kalan nba oyuncusu..
  ... seme
 7. 7.
  bu kadar anti-estetik oyununa rağmen miami' nin kilit oyuncularından olmayı başarmış, garip oyuncu
  ... jjaks
 8. 8.
  pat riley kendisini takıma alırken, "play off larda bir maç kurtarması benim için yeterli." diye bir açıklama yapmıştır. ayrıca kendisine " niye sürekli üç sayılık atış kullanıyorsun. " diye sordukları zaman ki cevabı akıllara zarardır. " 4 sayılık atış olmadığı için. " ama severiz o ayrı.
  ... arude50
 9. 9.
  slam dergisinde eksileri "şut seçimi ve fazla zıplayamaması. oynadığı takımların taraftarlarının tuhaf bir şekilde ondan nefret eder gözükmeleri ve * siz bunları okurken 2 üçlük denemesinde daha bulunması." şeklinde özetlenen halk dansı ile ünlü tuğlacı.
  1 ... stockton to malone
 10. 10.
  lakabı fatoine'dır. haketmektedir. ayrıca şu diyalog'u yarar:

  -neden çok üçlük atıyorsunuz ?
  +dörtlük olmadığı için
  2 ... stoudemarionash