bugün

günün birinde o dalga geçtiği sisteme muhtaç kalmasını dilediğim kız. bu görüntüleri izleyen engelli bir insanın kalbi ne kadar kırılacaksa allah iki katını senden çıkarsın.
terbiyesiz rezil kadındır. Allah korusun hepimizin başına gelebilir şakası olmaz böyle bir durumun.
Dar kotuyla bi yerlerine baktırmayı zevk edinmiş.

Birilerini azdırmaktan zevk duyan utanmaz bir kızdır.

Bu yaptığı da ondan aşağı değil.

Rahatlatılması gerekiyor.
Şimdiki gençlerin var böyle sorunları cidden. Çocuk sahibi olmayı sadece kendinin becerebildiğini zanneden ebeveynler sayesinde böyle sikindirik tipler meydana geldi. Bazı çocuklar çok duyarlıyken bazılarının böyle olması cidden can sıkıcı.
asıl siz o zavallı kızla dalga geçiyorsunuz.
kızcağız zihinsel engelli. görmüyormusunuz?
amına koduğum döl israfı.
çok da yüklenmemek lazım.
bence amacı engellilerle dalga geçmek değil, öyle salak saçma bir hareket yaptı işte. hani bir engelliye karşı böyle davransa ben de kınardım ama burada o kadar büyütecek bir şey olduğunu düşünmüyorum.
küfür edilecek o kadar orospu çocuğu varken, bu kızımıza bu hareketinden dolayı o kadar küfür etmek bence hiç adil değil.
sosyal medyadaki linç kültürünün geldiği en abuk yerlerden biridir bu videoya yapılan yorumlar, çeşitli duyarlar, en insancıl benim pozlarınız. ilkokulda, lisede hatta üniversitede ve iş hayatında bile hanginizin çevresinde, arkadaş grubunuzda böyle hareketler yapan insanlar olmadı? Onlara da bu şekilde tepki gösterdiniz mi? Göstermediniz. Niye? çünkü her insanın kendi arkadaş grubunda, sadece onların anlayıp güldüğü bazı saçma, hatta ayıp ama onlara göre komik olaylar vardır. bu engelli taklidi olarak lanse edilen şey de onlardan biridir. eğer gerçekten bu hareketi yapan herkesi gördüğünüzde uyarıp tepki gösterseydiniz şu kıza kastığınız duyarı ve lincin sebebini anlardım fakat siz de benim kadar iyi biliyorsunuz ki umurunuzda bile olmadı daha öncekiler. şimdi elinizin altındaki mükemmel gücünüz klavyeniz ile birlikte, sizden daha güçsüz olarak gördüğünüz her şeyi, büyük bir görünmezlik perdesinin ve koca bir bilgisayar ekranının arkasına sığınarak aşağılıyor, yanlış yorumluyor, lince kurban ediyor ve o insanların hayatında çok büyük depremler açıyorsunuz. işte sosyal medyanın yanlış kullanımlarına çok güzel bir örnek; kızın bu videosunu internete yüklemek ve yüklenen bu video üzerinden algı saptırmayla küçücük bir kızın üstüne gitmek. isimsizce, sıfatsızca ve hayasızca hem de. dar pantolon giymiş de vajinası kabarmış, çok seks yapmış diyecek kadar kafayı yemişsiniz, kontrol sizden çıkmış artık. konuyla hiçbir bağlantısı olmayan bir yerden kıza vurmaya devam ediyorsunuz, neden? çünkü şu an sizden daha güçsüz. ezik olduğunuzu hissettiğiniz için kendinizden güçsüze saldırmaya devam gencolar...

özetle; kızın böyle bir amacının olduğunu düşünmedim, kendi aralarında saçma bi şekilde eğlendikleri bir video olmuş. ben gülmedim ya da siz gülmediniz bu bir şeyi değiştirmez.
yapmış bir hata. eminim eğer zerre vicdan varsa, üzülmüştür. çok da uzatmamak lazım. ben de üzüldüm.
Kız değildir, zira kız denince akla insan gelmektedir.
Liveleakta yapılan yorumlara benzer yorum yapmaya çalışmış bazıları da sözlükte.

O daha çocuk, bir engelli grubuna laf atmamış, kendi aralarında eğlenmişler sadece bilmem ne.

Ya siz neyin kafasındasınız. ilkokul çocukları bile biliyor bir arkadaşının özrü ile dalga geçmenin kötü bir şey olduğunu. Bu kocaman kız ya ne demek olabilir.

Neymiş efendim engelli grubuna laf atmamış. E onu da yapsaydı bari. iyice hayvan olduğunu kanıtlasaydı.

Daha şimdiden kalbi kötü bir kız. Özür videosu o kadar ezbere ki. Onu yetiştiren anne babaya da yazıklar olsun. Bir çok değeri kazandıramamışlar.
ya bırakın. herkes istediği gibi yaşasın. he bu arada; aramizda para toplayalim da o engelli kardeşimize bir elektrikli araba alalım. ayakta zor duruyordu garibim.
normal düz dursa yeterince engelli görünüyormuş zaten. gerizekalı.
Bu tür insanları men edeceksin toplu taşımalardan. Yürümek zorunda kalacak. Aklı başına gelir belki.
Fiziksel özelliklerine ve hareketlerine bakarsak antalya dışından geldiği kesin. Tahminimce çorum veya diyarbakırdan gelmiştir.
ben y*rrak yerken böyle olurum demek istemiş sanırım.
Skermsn sabahami bırakırsın?
Kesin uludağ sözlükte yazıyordur.
o da engellidir.

beyin engellidir.

kendisi beyin engelli olduğu için yapmıştır bu hareketleri.
Maalesef ki sosyal medyanın yanlış kullanılması ve tv dizileriyle beraber toplumun ahlak yapısı iyice çöktü. Cehalet her yeri sardı ve dahada kötüye gidiyor. Herkes bir trollük peşinde.
Bu kameraya yansıyanlar sadece. Arka planda neler dönüyor neler bir bilseniz.
Gülümsetmiş Komedi kızdır.
insanın kendiyle barışık olması, kendiyle dalga geçebilmesi çok güzel bir şey. bu zihinsel engelli kız kardeşimiz de engeline adeta meydan okuyarak hayata selam veriyor, takdir etmemek mümkün değil.
Kızların g..ünü bu kadar kaldıran görgüsüz ök..zler utansın. Bu onların ayıbı. ahlak kavramına inanmasa herşeyi yapar.