bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ileride çok iyi meyve sebze seçebilme yetisine sahip olmayı sağlayan fakat aynı zamanda alışverişin ileride üstüne kalmasına da neden olan vaka.
    7 -1 ... devedikeni
  2. 2.
    annaneyle olanına katılmıslıgım vardır. Berbattır.
    7 -1 ... hendrix
  3. 3.
    -satıcıların annenize de size de "abla" demesiyle,kendinizi anneniz yaşında hissettiğiniz,
    -annenizden "en iyi sebze meyve nasıl seçilir?" konulu uzun bir seminer aldığınız,
    -pazar arabasını taşımak zorunda kaldığınız,
    -annenizin kararsızlığından dolayı,sebze-meyve görmekten bıkıp usandığınız,
    -gördüğünüz şekerlemeleri annenizden istememenin doğru ya da yanlış olduğuna bir türlü karar vermemediğiniz,
    -annenizin balık aldığı reyonda 15 dakika durmasından dolayı,balık kokularına katlanmak zorunda kaldığınız,
    -annenizin sizi herkül sanıp size tüm pazar poşetlerini yüklemesi ve uzayan kollarınız,
    -ama her şeye rağmen anneyle olmaktan mutluluk duyduğunuz,sokak arasına kurulmuş,açık alan alışveriş merkezine anneyle gitme olayıdır.
    7 -1 ... asiti kaçmış kola
  4. 4.
    çile. a bir şey unuttum diyerek on kere aynı yeri dönüp dolaşmak * *.
    -aa bir şey unuttum ya hadi dönelim
    -off anne ya yüz kere aynı yerden geçtik
    -nolmuş? pazar burası. hem sen semiz otu seversin.
    -ben mi? yoooo
    -yersin bilirim seni ben,
    -bir daha seninle gelirsem!!!!
    ayrıca poşet unutma olasılığınız yükselebilir. çünkü ikinizde diğerinin taşıdığını sanarsınız.
    5 ... kacak kelebek
  5. 5.
    annenin tüm fiyatlara bakmadan * alışverişe başlamadığı işkencedir. bir şeyi 1 kuruş indirimli alacağım diye 5 kuruşluk enerji yakıldığı ziyan zaman dilimleridir.
    6 ... delikanlımühendis
  6. 6.
    tam bir işkencedir hele pazarcı amcamların kulagının dibinde gel abla nidaları insanı deli etmektedir
    1 -1 ... blacksoul
  7. 7.
    bir nevi amerikan futbolu oynamaktır.belinize gelen teyzeler tarafından ittirilmeniz demektir.pazarcıların bağırışları arasında çıldırmak demektir.hele bir de anne pazarlık yapıyorsa bir daha bir daha yapılası gerçek bir aksiyondur.
    5 ... monolith
  8. 8.
    Annecimi çok özlediğim için seve seve yapacağım eylem...
    3 -1 ... kılcal dumur
  9. 9.
    her hafta yapılan bir olaydır. alırsın eline pazar arabasını dolanırsın peşinden annenin ve annen pazarın sonuna kadar gidip geri gelir.
    1 -1 ... sivridilli
  10. 10.
    kolların her dönüşte, 0.5 cm uzaması demektir.
    5 -1 ... iraz