bugün

eğer gerçekse hakiki orospu çocukluğudur. Net orospu çocukluğu.
orospu çocukluğudur. taraftarlığını sikeyim öyle liselinin.
tam bir puştluk abidesi olmaya neden olur.
şahsı şimdilik bilinmeyen orospu çocuğudur.
yazılmadıysa söyleyeyim,saf orospu çocucukluğundan başka bir şey değildir.
orospu çocuklarının yaptığıdır.

hangi ibne dölü ölümle alay eder.

hem belirtmek lazım:

acının rengi olmaz.

mallığın da.
hangi takımlı olduğunun ne önemi var?

önce insanolmakgerekirspor u tutmak lazım.

allah rahmet eylesin annemize.
düşkün orospu çocuğu işidir. kalite yoksunu fahişenin bizzat kendisidir de.
bazı fenerbahçeliler'in yaptığıdır. genele vurulmamalı hatta çürük taraftar olarak nitelendirilmelidirler.
Bazıları Fenerlilerin yapabileceği davranış demiş. Kendisinin dalga geçen kişiden farkı yoktur.
küfür etmeye değmeyecek olaydır.
muhtemelen kişisel sorunları var bu arkadaşın. bir galatasaraylı olarak, olayı fenerbahçelilere yüklemeye gerek yok diye düşünüyorum. yazık...

tolga abimizin başı sağolsun. o acıyı bilirim, allah sabır versin.
bu herif annesi için çok sevdiği camiasından koptu geldi istanbul'a el insaf amk ya orospu çocukluğundan da öte bi kansızlık.
ölümle dalga geçmek soytarılıktır.
üstünde fazla durulmaması gereken bir olaydır. dikkat çekmek için kedi kesen meşhur küçük kızdan bir farkı yoktur zira orospu çocuğunun.

(bkz: zerrin süküt)
"Anneye saygın olsun orospu çocuğu" gibi tepkilerle iq testi işlevi gören tweet.
(bkz: fenerlidir yapar)
(bkz: fenerlidir tapar)
şerefsizliktir.
(bkz: fenerlidir yapar).
Tolgayı da bir anne dünyaya getirdi bu yaratığı da.
Annesinin bi kabahati yok. Herif karaktersiz. Kanını siktiğim yaratığı. insanlığımdan utandım.
Şerefsizliktir. kimin annesi olursa olsun, anne kutsaldır. Rte nin bile annesi öldüğünde üzüldüm ben. Dua edip ruhuna bağışladım. Evlattan dolayı hiçbir anne yargılanamaz ayıptır.
cahilliktir.
anneye saygın olsun orospu çocuğu cevabı ile tabuların anasını siken bir eylemle cevap bulmaktır.
anası ölmemiş harbi kondom mağduru yavşak ittir.
şerefsizliğin daniskasıdır. doğuştan fenerbahçeliyim, yağmur çamur kar demeden ankara'dan kadıköy'e, deplasmanlara gitmiş ve gitmeye devam eden adamım. tolga zengin'i de hiç sevmem yalan olmasın, sevmek zorunda değilim zira trabzon zamanından kalma musibetlerimiz var. ama şu durumda sikeyim takımını da renklerini de, adamın annesi ölmüş ulan sen kimsin ki böyle bişey yapıyorsun aciz herif? bu olayı fenerbahçelilere yıkmaya çalışan da benim gözümde şerefsizdir ayrıca.
adımdan utandım.
(bkz: orospu çocuğu)