bugün

şimdi bak o vatandaşın yaptığı durum kesinlikle orospu çocukluğu. inkar edeni de aynı sınıfa sokabiliriz, tamam sözüm yok..

ama güzel kardeşim, şu yapılan terbiyesizliğe bakın demek yerine, bakın bakın hangi takımlı diye tepkini veriyorsan; orada da bir sorun vardır.
Kendisi orospu çocğunun önde gidenin bayrak sallayanıdır.
Gerizekalı insanlarla yaşadığımızın bir gerçeğidir...
yapılan yorumlar genelde şu şekilde:
anayla dalga geçilir mi lan orospu çocuğu.
ananı sikiyim senin, herifin annesi ölmüş göt.
analar kutsaldır katıksız orospu çocuğu seni.

ne kadar ironik değil mi?
annesi hariç orospu çocukluğudur.
adımdan utandım.
(bkz: orospu çocuğu)
şerefsizliğin daniskasıdır. doğuştan fenerbahçeliyim, yağmur çamur kar demeden ankara'dan kadıköy'e, deplasmanlara gitmiş ve gitmeye devam eden adamım. tolga zengin'i de hiç sevmem yalan olmasın, sevmek zorunda değilim zira trabzon zamanından kalma musibetlerimiz var. ama şu durumda sikeyim takımını da renklerini de, adamın annesi ölmüş ulan sen kimsin ki böyle bişey yapıyorsun aciz herif? bu olayı fenerbahçelilere yıkmaya çalışan da benim gözümde şerefsizdir ayrıca.
anası ölmemiş harbi kondom mağduru yavşak ittir.
anneye saygın olsun orospu çocuğu cevabı ile tabuların anasını siken bir eylemle cevap bulmaktır.
cahilliktir.
Şerefsizliktir. kimin annesi olursa olsun, anne kutsaldır. Rte nin bile annesi öldüğünde üzüldüm ben. Dua edip ruhuna bağışladım. Evlattan dolayı hiçbir anne yargılanamaz ayıptır.
Tolgayı da bir anne dünyaya getirdi bu yaratığı da.
Annesinin bi kabahati yok. Herif karaktersiz. Kanını siktiğim yaratığı. insanlığımdan utandım.
(bkz: fenerlidir yapar).
şerefsizliktir.
(bkz: fenerlidir yapar)
(bkz: fenerlidir tapar)
"Anneye saygın olsun orospu çocuğu" gibi tepkilerle iq testi işlevi gören tweet.
üstünde fazla durulmaması gereken bir olaydır. dikkat çekmek için kedi kesen meşhur küçük kızdan bir farkı yoktur zira orospu çocuğunun.

(bkz: zerrin süküt)
ölümle dalga geçmek soytarılıktır.
bu herif annesi için çok sevdiği camiasından koptu geldi istanbul'a el insaf amk ya orospu çocukluğundan da öte bi kansızlık.
küfür etmeye değmeyecek olaydır.
muhtemelen kişisel sorunları var bu arkadaşın. bir galatasaraylı olarak, olayı fenerbahçelilere yüklemeye gerek yok diye düşünüyorum. yazık...

tolga abimizin başı sağolsun. o acıyı bilirim, allah sabır versin.
Bazıları Fenerlilerin yapabileceği davranış demiş. Kendisinin dalga geçen kişiden farkı yoktur.
bazı fenerbahçeliler'in yaptığıdır. genele vurulmamalı hatta çürük taraftar olarak nitelendirilmelidirler.
düşkün orospu çocuğu işidir. kalite yoksunu fahişenin bizzat kendisidir de.
hangi takımlı olduğunun ne önemi var?

önce insanolmakgerekirspor u tutmak lazım.

allah rahmet eylesin annemize.
orospu çocuklarının yaptığıdır.

hangi ibne dölü ölümle alay eder.

hem belirtmek lazım:

acının rengi olmaz.

mallığın da.