bugün

Denizi olmayan şehirin ne kıymeti var.moralin bozukken anıtkabiri mi seyredicez.
bir ömür boyu yaşamak istediğim memleketimdir.

hatta bana cennet de lazım değil.

ankara yı versinler yeter.
Ankara' dan bahsediyoruz aq.
ankara yı sevmeyen insanlardan arınırsa sokaklarında dans edip şarkı söyleyebilirim.
Allahım hep bir asık surat!
özlemi aşk kokan şehrim benim. (gülücük,gülücük)
zorunluluktan bulundugumuz sehir. mutsuzuz arkadas nasi gulumseyelim? istanbul dan gelip nasi mutlu olalim burada yani.
Türkiye'de evrakta sahtecilik, tefecilik, fatura satışı gibi yasadışı faaliyetlerin en çok bulunulduğu il.

ankara'da zengin olmak çok kolaydır. Ancak, her şeyin bir bedeli vardır.
Yanarlı dönerli havası gün yüzüne cıkmış sehirdir. Sabah yagmuru, simdi deli gibi güneşli sıcak havası.
Soğuk şehir..
istanbullu godoşları kıskançlıktan çatlatan şehir. Ankara sizin gibi top değil olm, delikanlı ulen.
Bir hizmetiçi eğitim programı dolayısıyla geldiğim ve ilk günde cüzdanımın çalınmasıyla trajedi yaşatan şehir.
Bugün baya yağmurlu olan şehir. Allah ın rahmeti ne güzel yağıyo.
götdonduran soğuklarının başlamakta olduğunu tahmin ettiğim şehir. malum karasal iklim. Orda deniz yok anneğaa...
Kadehlerin yağmurlara kalktığı şehir bu gece.
Bugun got korkusuyla gidip arabanin antifirizini olcturdum soguklar soguklar aman aman.
ankaradaki yasam kalitesi istanbuldaki yasam kalitesinin feryadına çok kötü şeyler yapar..
Benden dedemi, amcamı son olarak da 10 ekimdeki patlamada en sevdiğim bize hayatı öğreten öğretmeni alan soğuk şehir. 4 sene orda olduğunu bilmek daha da acı verici. Her sokağından, her metrekaresinden itinayla nefret edilir.
Şuan hala yağmur yağıyor.izlemesi güzel.hava bugün nemli olduğu için fazla sıcak.ancak aksamlari herzamanki gbi buz kesiyor.
Sigara dumanının atmosfere çıkarken yorulduğu şehir.
bugün yağmur beklenen şehir.
sabah sigaralarının bir bir ateşlenmeye başladığı şehir.
Ne kadar gereksiz bir yer ya. Ne kadar iğrenç bir hava. Baharlardan nefret ediyorum. Çamur, ses, gürültü, ıslaklık, rutubet. Buz gibi olsa ya.
Tunalı'da gezinirken biz de bir kahvaltının tutkusu.
şu an hafiften yağmurlu olan gri şehir. Kahve yaptık, izliyoruz.
her yeni güne yağmurla uyanmak.
Kotu anilar sehri.
güncel Önemli Başlıklar