allah belanızı versin nankör vanlılar.
Şerefsizlik işte.
Bu devlet mal mı nasıl izin veriyor bu tür şeylere.

Aklım almıyor amk
Sabah uyanıpta bugün ne kadar yavşak olabilirim diye soranların işi.
(bkz: terörü destekleyenlerin vatandaşlıktan çıkarılması)
O taziye çadırına gidenler orda geberir de geri dönemez inşallah.
siktirmeyin van depreminizi bir kaç tane kendini bilmez böyle bir halt yemiş diye depremde ölen bebeğin çocuğun ahını almayın bir daha deprem olursa siz yardım etmeyin aq insanlıkla nasibinizi almamissiniz 3-4 milyon nüfuslu şehir bilmem ne mahallesi ama tüm herkes suçlu dimi sizin yaptığınız sözüm ona yardıma sokayım bu kadar da bezdim ölen insanların ahini almak bu kadar kolaymis önyargılı insan bozmaları.
elin avrupalısı medeniyet der, gelişim der, etkileşim der sınırları kaldırır, bu amk taş devri zihniyetli lağım fareleri bölünmekte ısrar eder. düşman dediğinin de aklında bir şekil belirir bu soysuzlara düşman demek bile fazla. allah bunların bin belasını versin, bunlara yardım edenlerin de, yardım edenlere destek verenleri de.
Bana gelipte masum bebek hepsi öyle degil muhabbeti yapma lan. böyle bi pankart o kalabalıkta sivasta konyada erzurumda açılabilir mi lan. adamın götünden kan alırlar ölüsünü bile bırakmazlar hadi üç beş piç bu pankartı açtı orda hiç mi bu pankarta laf edecek bir tane adam yok hepsi mal gibi bakıyor pezevenklerin.
14 yaşındaki sözlüm gülsüm'e "ama gülsüm, ya kandırılmış kürt halkı ?" diye sormama sebep olan bir açılış.

bence bu kandırılma müessesesini yakın çevremizle lavanta çayı içerek konuşmalıyız rkdşlr.
Insallah o cadiri isid bombalar hepsi geberir.
(#29771563)
nerde bi mallık hainlik varsa hdp oradadır zaten.
Ihanet diz boyu. Guleriz aglanacak halimize.
Bir vatan nasil bolunur canli canli izliyoruz. Gerci tv8de survivor var. Bolunmeyi Daha sonra tarih kitaplarindan okuruz.
ağlamasın diye yaygara koparttıkları anaların yaptığı harekettir. böyle ananın amınakoyayım.
Siyasi iradenin kurulmasına izin verdiği çadırlardır. Tarihe geçsin diye yazıyorum. Suçlu kim diye arıyorsak eğer, herşey meydanda. Kürde gidip niye kürtlük yapıldığı soruluyor. kürt kürtlük yapıyor da evladım, peki sen niye böylesin?
"taziye çadırı" kisvesi altında zihinsel orospuların ve çocuklarının toplanması durumudur.

bu çadırın ismi her ne kadar taziye çadırı olsa da, açıkça bir kerhanedir. dikkatli baktığınızda pezevenkleri de görebilirsiniz.
Sonra kimse "vay efendim 2002 öncesi tüp kuyruğuna giriyorduk, yağı karneyle alıyorduk" demesin. Ben o günleri özledim aq en azından kanım donmuyordu.
görsel

bunlar Kürtlerin içinde de azınlık ama bu Kürtleri diğer Kürtlerden nasıl ayırt edeceğiz muamma.
Umarım o günleri görmek zorunda bırakılmayız.
Hayatımda bu kadar yüzsüz ,onursuz ve haysiyetsiz başka etnik döküntü görmedim. Bir bok olma çabaları sonuçsuz kalmayacak. En fazla bok olursunuz şerefsizler. Buna göz yumanlarda ayni kefedeler.
artvin'de doğa için eylem yapanlara jop, gözaltı, biber gazı müstehak görülürken, orospu çocuklarına "izin veriliyor".
tek sorumlusu devleti yöneten hükümettir.
demirtaş bile şaşırmıştır bu işin böylesine raat yapılmasına.
lan fırsat bu fırsattı. sallıycaktın oraya bi bomba. en azından meclıstekı bir kaç orospu çocugundan kurtuluş olacaktık. diğer tazıyecı gotler de kdv si olacaktı.
biri de kalkıp onların arasında bir bomba patlatsa ya.Ama pardon o zaman biz suçlu oluruz kalleş tc olur demi.Bunlara bu hakkı veren bu cesareti veren herkesin bir gün Allahta cezasını verir.
7.2 depreminde hepiniz yeşilköy'e sığınmayı iyi biliyordunuz. miting zamanları gösteri olsun diye orada burada toplandınız sadece.

yaptığım iş gereği nedeniyle yakından bildiğim, t.c dediğiniz vatandaşlar koli koli yardım gönderdi, birer birer barkodlanırken kolileriniz vatan hainlerine paket yaptıklarını bilemezlerdi tabii. vatandaştan tonlarca yardım yığıldı van'a. kürt-türk ayırt edilmedi.
bu neyin şerefsizliği şimdi.
Böyle karaktersiz insanlar bunlar. Devrim şehitleri derler canlı bombalara, bebek katillerini yüceltirler, kara cahil bir adamın hapiste okuduğu kitaplardan çaldığı fikirlere körü körüne inanıp, ekolojik yönetim, onurlu barış gibi saçma sapan kavramlar uydururlar. Bu kadar körlük nasıl oluyor inanılır gibi değil.
taziyeye gidenlere ''çadır kurmak' lazım.