bugün

--spoiler--
Ankaranın bağları da bağları ne zaman sarhoş oldun da galdıramıyon golları
--spoiler--
her ne kadar içlerinde gerçekten güzel şarkılar barındırsa da geneli aptalca sözlerden oluşur..
mesela: http://www.youtube.com/watch?v=aM_nV4p4Azw
değişken olan bir havadır. en azından sadece hava değişse öyle de değildir malesef. sıcaklıkta değişir, biraz sinir bozucudur.
şu an dehşet rüzgarı insanları ordan oraya vuruyor.
karasal iklimde fırtınayı gördük.
Yeryüzünde varolmuş, varolan ve varolabilecek gürültüler içerisinde (müzik demek günahtır) en berbatıdır. işkence aracı olarak kullanılması halinde ülkede çözülmemiş ceza kalmayacaktır. Basit beyinlerin basit arzularının basitçe dışa vurumudur. Kamu sağlığına zararlıdır. Hareketli olanları ilk dinlemede "Hoşmuş." etkisi yaratabilir fakat bu aldatıcıdır. Özellikle "damar" dedikleri bir türevi vardır ki kesinlikle o kelimenin tıp literatüründen çıkmasına sebep olur. Söyleyenler ve bu gürültüye katkı sağlayanlar vatana ve insan haklarına ihanetle yargılanmalıdır. Bu halkın zeka seviyesinin her geçen parçada azalması bu şarkılardandır biraz da.
Nefret ettiğim tür şarkılardır. içi boş pavyon şarkıları olur genelde. Keşke yok olsa bunu söyleyen şarkıcılar(!) da, müzikleri(!) de.
Abartılan, yapılan şeyin sanatla uzaktan yakından alakası olmayan şey. Pavyon türkücüsü kılıklı insanları da meşhur etmiştir. Kolbastı 1 ankara havası 2. Yok yok ankara havası daha boktan.

Kafa s.ken gürültü.
Son damlanın dona düşeceğini ve çabalamamız gerektiğini bize öğreten havalardır.

"Ne kadar sallarsan salla da dona düşer son damla."
ank*ra havasını sevmem, ank*ra havası söyleyeni de çalanı da sevmem, dinleyeni de sevmem. ank*ra havası sanat değildir, müzik değildir, sadece abesle iştigaldir. ank*ra havasına saygı duymuyorum.
Ankaralı olmama rağmen behzat ç sevdirmiştir.
gayet güzel gelişmeler var. lütfen at gözlüklerinizi çıkartın, entel olacağım diye hergün yabancı şarkılar dinlemenize gerek yok kendinizi kısıtlamayın. ne hoşunuza gidiyorsa onu dinleyin, insanın yaptığı en büyük aptallık şu at gözlüklerini bir türlü çıkartamaması.
giresunluyum hiç alakam yok ama en süper kafa bunlarda. herifler gerçekten mutlular lan imreniyorum bazen.
Çok sıcak şu sıra. adeta ecnebi vajinası.
acayyip nemli bir havadır. böyle puşt gibi ibne gibi bişiydir şuan
Bir müzik türü* bu kadar mı saçma olur. Kendisinden, icra edenlerinden, ve dinleyicilerinden tiksiniyorum. Bağlama gibi bir enstrümanın da adını batırdılar.
(bkz: ankara abası)
soğuktur serttir.

aştide yediğim soğuklar aklıma geldi benden uzak dursun.
son derece sıkıcı olan blu tv belgeseli. bilmiyorum şahsen ben "ankara havası" gibi konusu ilgi alanıma giren bir belgesel izlerken dikkat kesilmek isterim. ama olmamış. sadece birinci bölümü tamamen izleyebildim. ikinci bölümün sonunu göremedim, üçüncü bölüme hiç başlayamadım, dördüncü bölümü ise yarısında terk ettim. bi "pavyon" değil. gerçi o da bi zaman sonra baydı ama olsun. izletti kendini.
Tüm yıl uzun kollu üstüne süveter giydiren havadır. Ayaklada patik de bonus. Ulan bari temmuz ortasında hava iyi olsun ocağın sonunda hava daha sıcaktı. Şimdi böyle dedim ya yarın kavurur hava. Ortası yok zaten ya kavurur ya dondurur.
Evet bugün mevsim normalleri dışında düşük seyreden hava iki gün önce g.te buz sokturan cinsten haza ateş çok sıcaktı.