bugün

her daim yaptığımız şey...

fazlası için (bkz: bahçeli 7 caddede göz göz çekmek)

düzenleme : ulus civarında da gezilmiştir, başka istek var mı efem?
(bkz: aferin iyi bok yedin)
ankaragücü maçının olduğu gün gezmekle olmadığı gün gezmek arasında dağlar kadar fark vardır.istek şudur itfaiye meydanında o atkıyla gezilmesidir.
(bkz: gençlik parkı içinde de kaçar i*ne göztepe)
ankaragücü atkısıyla dolaşmak kadar etkili değildir.
pegasus ankaragüçlüler derneğinin önünden de geç yiyorsa dediğim eylemdir.
karşıyaka'da göztepe atkısıyla gezmek yanında son derece kabul edilebilir bir eylemdir. aynı eylemin karşıyaka sınırlarında yapılması durumunda olabilecekler insanın hayal gücüne kalmıştır.

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
içten "çinçin'de asla" diye tekrar tekrar hatırlatılarak icra edilen eylem.
Tek kişiyi, 55 kişi yakalayıp atkısını alan ve sonra videosunu çekip youtube'a koyan taraftar grubu, tek başına on kasekalıya kafa tutan göztepeliye mi bir şey diyecek, hadi canım...

7. cadde 15. cadde bilmemkaçıncı cadde, ulus meydan, itfaiye çarşısı hiç farketmez, göz göz s*ker affetmez
gezen kişiyi - oy zengini edecek hadisedir. ( olmaz böyle güçlüler, din kardeşiyiz. )
(bkz: eceline susamak)
(bkz: ankara döneri yemek)
görülen ankaragüçlülere horoz gibi diklenme durumudur.
akabinde hemen 3, 5 bali çeken serserinin yanınıza gelip bıçak çekmesiyle son bulacak eylem.
konyada adanaspor atkısıyla gezmek gibi birşeydir.

not : ordaki da bitişik yazılır.
ankaralıların afedersin sikinde olmayan durum.
senin dediğin gazoz ağacı, asfaltta yetişir.
bok yemenin arapçası.

şimdi bu elemanın "ben ulusta göztepe atkısıyla gezdim" demesi demek, "ben ankaragücü veya bursa atkısıyla beşiktaş çarşısında tur attım, kimse de bana karışmadı." demek gibi bir şey.

alakalı olarak;
(bkz: çocukken yapılan salaklıklar)
üstüne bir de göztepe forması giyerek duble gider yapmaktır efendim.
imkansız bi önermedir. zira böyle bir durum söz konusu olduğunda polis bile o taraftarları kurtaramaz kurtaramamıştır...
(bkz: siz hiç ankara döneri yediniz mi)
göztepe atkısı boynunda değil de götündeyse normal olan eylem. yapabilirsin koçum. devam et.