bugün

sözlüğün çiçeği burnunda 9. nesil yazarı.
burda kalabilirse çok şey katacaktır sözlüğe.
(#17894814)
hoş sohbetli, davşan sahibi yazar.
(bkz: fenerbahçe)

hoşgelmiş yazar.
yeni gelmiş yazar, denk geldiğim entrylerini oldukça beğendim. güzel düşünceleri olan biri anladığım kadarıyla.
(#17960270)
yazmaya devam etsin böyle.
beni seven yazar..

benim de sevdiğim yazar.
angry birds oyununda domuzları vurmayı reddedip diğer kuşlarla arası bozulunca grubu terkeden bird. şaka bir yana hoşgelmiş yazar.
(#18189871)

mangal zirvesi yapacak yazar.

etlerde senden mi canım?
nesildaşım olan ve keskin parmakları ile mobilden yazan yazar.
mangal zirvesini izmirde yapacak olan yazar.
yol ücretleri de kendisinden olabilir.
uludağ sözlük naif yazarlar birliğinin en sağlam yazarlarından. gelir gelmez birliğe olumlu katkıları oldu. mesela nedir? 3 beyazdan uzak durma kararı aldık. teşekkürler bört. engri bört. iyi ki varsın.
(bkz: #18357682)

kendilerine her ne kadar başöğretmen olmalarından mütevellit büyük saygım olsa da merkezden atandığımı da gözönünde bulundurmalarını hatırlatırım.

bendeniz de kalem müdürüyüm efenim, saçım kel ve yanlardan uzattım üstleri kapatmak için. bu da saygı göstermeniz için büyük bir sebep olsa gerek.
saygılar.
bu uzun ve meşakkatli hayat yolunda yılmadan yıkılmadan naifliğinden ödün vermeden dimdik yürüyen, adamın dibi, naifin kökü olan şahsım tarafından naifliğinden zerre şüphe edilmeyen insan.
dokuzuncu nesil silik. bu insan hangi nedenle nasıl silinebilir? anlaşılması güç bir durum. geri geldiğinde mutlak ulaşmalı naif kareşlerine.
(bkz: dokuzuncu nesil silik)