bugün

entry'ler (58)

seveni sikerler denkleminin doğruluğu

bu denklemde ozaman x ve y değeri kullanarak seni kimin sikdiğini yada sen kimi sikdiğini bilebilirsin diyorum.

seveni sikerler denkleminin doğruluğu

ben sevipte bu duruma maruz kalmayanı çok az gördüm arkadaş.bu denklem tutmuyorsa bilinki iki tarafdan biri gerçekten çok çirkindir yada çok fakirdir bir maddi muhdaçlık vardır ortada.

dünya en güçlü ordu sıralaması

pakistan ve hindistanı sıralamada bulunmasını gülünç bulmak komiktir.çünkü pakistan ordusu hindistan ile devam lı çatışma içerisinde olduğu için ve elinde nükleer güç olduğu için hem tecrüe hem teknoloji olarak üstündür 100 milyonun üzerinde bulunan nufus sahip bir ülkedir.

hindistan ise dünyanın en kalabalık 2 ülkesi olmakla beraber yazılım konusunda cok tecrubelilerdir.bu konuda rusya ile 5.nesil ucak projesi keza yeterlidir

(bkz: t-50)

dünya en güçlü ordu sıralaması

Dünya üzerindeki en güçlü ordular hangi devletlerde sorusu herkesin kafasını karıştıran bir soru haline geldi.. Bu sadece orduların asker sayısına deil bir çok faktöre göre sıralanıor.. Bu faktörler genelde platformlarda tartışılmasada aslında ateş gücü, teknoloji ve mobilizasyon gbi bir çok madde altında değerelndriliyor.

bu sıralamaya bakarsak;
1-çin
2-amerkia
3-hindistan
4-kuzey kore
5-rusya
6-güney kore
7-Pakistan
8-Israil
9-türkiye
10-Iran

ancak sayılar kimi zaman etkisi okadar da çok olmaz.burada diğer kriterleri ortaya koyarsak teknoloji,tamir kabiliyeti,asker eğitimleri ve ateş gücü dahli olursa ise sıralama şu şekilde oluyor;

1-amerika
2-çin
3-israil
4-hindistan
5-rusya
6-kuzey kore
7-güney kore
8-ingiltere
9-Turkiye
10-Pakistan

dünyanın amına koymak istenilen zamanlar

bu guzel havada ofiste çalışırken camdan güzel güneşli bir günde el ele gezen çiftleri görmek.
evet şuanda bunu söylüyorum ''amına koyim''

mammoth mağarası

Mammoth mağarasının uzunluğu gerçi kırk sekiz kilometreyi aşmaz ama çevresindeki galeriler de hesaba katılırsa, yeraltında tam iki yüz kırk kilometre yol almak mümkündür. Hem yeraltında, hem de yerüstündeki doğal zenginliklerini korumak için Amerikan hükümetince milli park haline getirilen bu geniş mağara bölgesini, her yıl binlerce turist ve mağara meraklısı ziyaret eder. Mammoth mağarasını 1799 da, bir ayının peşine düşen bir avcı bulmuştu.

Hayvanı kıstırdığını sanan adamcağız, mağaraya dalınca, asıl kendisinin oyuna geldiğini anlamakta gecikmedi: Gerçekten de Mammoth mağarasının beş katı ve dört yüzden çok galerisi vardır. En çok ilgi çeken yeri de Çanlar kovuğu denen bölmesidir: Sarkıtlardan bazılarına bir fiske vurulduğu zaman, kubbelerin altında yankılar uyandıran ahenkli sesler çıkar.

alıntıdır.

çağrı merkezinde çalışmak isteyen hatunlar

ben: iptal ettirdin mi?
o: yok kankaa.
ben: eee?
o: bir sene üyelik aldım kanka!
ben: lan! ne kadar vercez?
o: ...... bilmiyom...
ben: lan?! hangi kanallar var?
o: .... kampanya varmış kanka!
ben: lan olm, hangi kanalları aldın ve kaç para verecez?
o: nebileyim olm! birsürü kanal vardı, anlamadım ki, ligtv aldım kanka, seneye şampiyonuz!
ben: ....

çağrı merkezinde çalışmak isteyen hatunlar

eğer çağrı merkezinde çalışmak istiyorsanız çirkin olmanız hiç öenmli değil.sesiniz ile ikna yeteneğinizi sergileminiz gerekicek.ayrıca türkiyede erkek egosu yüksek olduğu için genelde sesinizde etkilenip ne satmak isterseniz bir şekilde alacaklardır.

ayhan çarkın ın itirafı

eski özel hareket mensubu bu kişi bu açıklamaları yapdığı sırada başbakan kimdi?
genelkurmay başkanı kimdi?
yargı,medya organlarının bu konuda neden hiç bir haber yapılmadı.şuanda en ufak bir şeyin medyada anında yer buluyor iken bunlar neden hangi güçler tarafından örtbas edildi.
ergenekon türkiyenin yüzyılın davasıdır.bakalım neler olucak

yazarların 2011 genel seçim oy oranı tahminleri

(bkz: üst biter)

kankasıyla sevişen hatun

evet böyle durumda iş daha bir gizemli oluyor.

-kankam benım sen cok iyi kalpli birisin biliyormusun
+sağol aysel sende benim için öylesin kankam
-sana okadar güveniyorum ki anlatamam yaaaa
+sagol canım yaa cok incesin
-hatta okadar güveniyorum ki beni becermen bile bu güveni yıkamaz
+bence güveni değil ama seni boydan boya yıkarım aysel
-??????

arkadaş kalalım diyen hatun

bazen kızların anlatmak istedikleri uzun şeylerin kısaltmasıdır.

k:kız e:erkek
diyalog:
e: ben senden hoşlanıyorum.
k: ama ben seni sadece arkadaş olarak görüyorum.

tercümesi:
e: ben senden hoşlanıyorum.
k: ben senden hoşlanmıyorum ama bu durum hoşuma gitti arkadaş olarak takılalım sen hala köpek gibi beni sev. durmadan sevdiğini msj at. benim egom tavan yapsın. ben başka erkeklerle de takılayım ama sen yine de beni sevmeye devam et. ama arkadaş kalalım yani.

alıntıdır.

andy whitfield

tüm zamanların en çok izlenen dizisi olarak değerlendirilen spartacus blood and sand'ın baş aktörü internette dolaşan haberlere göre hastalığı geçen seferkine göre çok daha ağır ve tedavisi bir okadar zor oluyormuş.

batı nın gerçek amacı

batı enerjiye büyük ihdiyaç duyduğu için burada rusya ya muhdaç olmak istemiyorlar.petrol,ucuz işçilik,yeni iş sahaları vb sebepler olabilir ama madalyonun arkasında gerçekten de din amaçlı olabilirmi?
bukadar insan ölümü sırf ekonomik olması cok basit geliyor bana.

(bkz: haçlı seferleri)

batı nın gerçek amacı

şimdi 300 savaş uçağı+awaks erken uyarı sistemleri+abd nin en büyük savaş gemileri bunlar zırhlı birlikleri dahi komik rakamlarda olan sadece libya içinmi?
şuanda suriye de ipler kopdu kopacak,yemen de keza öyle
bu kadar filonun hazır tutulması operasyon merkez üstleri belirlenmesi ne gibi sonuclar doguracak.

(bkz: global wars)

alevi arkadaşa sizin evde mum var mı demek

(bkz: bunu başlık diye açanın anasına sormak lazım)
(bkz: bunu sorduğun da götünden kan almak lazım)

(bkz: götde mum eritme eylemi yapılacak olaydır)

galatasaray da yapılması gerekenler

gelen futbolcular ingiliz,italyan kökenli olması.bu adamlar gerçekten de birer idol olabilecek displine sahipler.

galatasaray da yapılması gerekenler

-takımdan minumum 10 kişi gönderilmeli.sabri,servet,ayhan,mustafa sarp,barış,,,
-başarıya aç bir teknik direktör getirilmeli mümkünse yerli olmalı bu kişi.
-yabancı oyuncuların kalitesi artırılmalı

sözlükten gidesim var

(bkz: bekleme yapma)

annesini öldüren k k

kanım dondu resmen.19 yaşında annesini öldürüyor ve pişmanmısın sorusuna;cezasını kestim diyor.

(bkz: nefes alamıyorum)[null http://gundem.milliyet.co....2011/1369081/default.htm]