bugün

entry'ler (61)

lg g3 beat

hayatınızda göreceğiniz en berbat kameraya sahip telefon. Ben aldım ve pişmanım, siz almayın derim. Üretimdeki sıkıntıyı farkettirebilirsem inşallah paramı alıp kurtulmak istiyorum.

lg g3 beat

odaklaması berbat bir telefon. ben bugün aldım ve pişman oldum. samsung un kullanıcısına sağladığı konforu sağlamıyor.

gecenin şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=OpQFFLBMEPI muhteşemdir pink.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

birsen tezer - aşk bu değil.
cem yılmaz - ah bu gönül şarkıları.

kova burcu kadını

aşık olunması en kolay kadındır belkide. siz anlamadı beni diye düşünürken o çoktan anlamış ve eğer kendi gönlü de var ise ikiniz için de üzülmüştür, şayet imkansız bir hikayenin başındaysanız. öyle bir mantık heveslisidir ki oluru olmayan aşklara zorlamaz. kendi yarasını dağlar gibi canı yana yana mantıklı olanı yapar. üzülür, ağlar , anlamazdan gelir , belli etmez ama onun da canı yanar, gözü dalar.

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

jason mraz-bella luna.

yanında uyusam olur mu sevgilim

arkadaşız ama birlikte uyuyalım versiyonu vardır bir de bunun.

en yakındaki kitabın 93 sayfasının 4 cümlesi

the cross-section should be proportioned and reinforced that at the ultimate limit state.

ne istiyorum biliyor musun

castle walls şarkısı hayatıma fon müziği olsun.

sözlük yazarlarının şu an ihtiyacı olan şeyler

hidromekanikten anlayan birilerini bulsam hiç de fena olmazdı.

iyi insan olma kararına engel koyan tanrı

öyle insanlar çıkarır ki karşınıza bırak iyi insan olmayı insan olasınız gelmez. içinizdeki bütün ilgiyi sevgiyi güzel olan hangi duygunuz varsa hizmetine sunduğunuz insan size tişört gibi davranır; hırpalar , değersiz hissettirir , çıkarır hayatından üstelik sudan sebeplerle. siz onun her şeyine göz yumarsınız o her şeyi gözünüze sokup canınızı acıtmak ister.iyi olmaktan vazgeçersiniz tanrının bütün bu engellerini aşamayınca.

ak partili erkeklerin çok yakışıklı olması

şahsın gönül gözüyle görmeye çalıştığı şeydir. çıplak özle baksa ne kadar yanlış bir yola girdiğini farkedecektir .

izleyicinin bu dizi hiç bitmesin istediği diziler

gülbeyaz dır kesinlikle.

kahvenin yanında su getirilmesinin nedeni

kahve içmek vücutta su kaybına neden olur. su içilerek bu dengelenmiş olur.

aşık olunan kişinin başkasıyla öpüştüğünü görmek

haberi yoksa ne yapsın adam .sen ondan başkasını görmüyorsun diye o da öyle mi olsun . böyle şeylerden etkilenilmez. sevgilisi de olur öpüşür de gelir sana ne yapacağını da sorar ama seversin . biberi sever domatesi sevmezsin ama biber domatesle yemek oldu diye acı çekilmez .

kadınların penisi olsa yapacakları şeyler

renkli bir kurdela en azından daha sevimli gösterebilir.

tertipli düzenli insanlar

tişörtlerini kalıpla katlayarak hepsini aynı hizada çekmeceye koyup, astıkları kıyafetleri sınıflandırırlar.simetriden şaşmazlar. kurdukları düzeni koruyamadıklarında sinirlenip agresifleşebilirler .sıkıcı oldukları yargısı da tamamen dağınık ablalarının iftirasıdır.

gece fasulye ısıtmak

bence şimdi yenmeyip sabah kahvaltıya bırakılmalıdır . zeytinyağlıların eşlik ettiği kahvaltılar bir başkadır .

dik durmayan kızlar

omuzları düşük çuval gibi duran kızlar olur baştan kaybederler . o nasıl bir ilk izlenimdir berbat görünüyorsunuz.

kova burcu kadını

bilgili insanları çekici bulan sorup soruşturup öğrendikçe öğrenmek isteyen, özgürlüğüne düşkün olduğu için sevdiceğini de bunaltmayan , saygılı ve yalansız ilişkileri her şeye değişebilen biraz kuralcı ama çok eğlenceli arkadaş canlısı insanlardır.