1. 1.
  2007 öncesi anadolurock.com aderesinden ulaşbildiğiniz ancak daha sonra anatolianrock.com adresine geçmiş olan rock temalı bir site. ilk başta güzel bir iletişim kaynağı olsa da sonra sonra tipik siberalem sitelerine dönmüştür. Yazık olmuştur. 2005-2006 belki de en parlak dönemi olan sitede gerçek dünya rock müziğinden haber alma ve anadolurockın duayen temsilcileriyle görüşme konuşma imkanı vardı. tekrarlıyacak olursak yazık oldu yazık.

  (bkz: moğollar)
  (bkz: kurtalan ekspers)
  (bkz: grizu)
  (bkz: objektif)
  (bkz: kramp)
  (bkz: gümüş kulak)
  (bkz: mavi ışıklar)
  2 ... zerrekadargamiolmayanadam
 2. 2.
  amatör müzik gruplarına kendi sunucuları üzerinde 3 farklı domain alternatifi ile ücretsiz web sitesi açma olanağı sağlayan, bunla da kalmayıp grupların demo kayıtları ve videolarını da yayınlamalarını sağlayan sitedir. çok yararlıdır.
  1 ... leadman
 3. 3.
  yaptığım grup site başvurusunu 2 haftadır onaylamayarak beni sinir krizine sokmuş olan sitedir. ulan onaylamayacaksanız da söyleyin, ona göre bir şeyler yapalım.
  ... leadman
 4. 4.
  üye olduğunuz taktirde, enfes amatör müzik gruplarını dinleyebilirsiniz, kendi listenizi hazırlayıp wınamp'a ihtiyaç duymaksızın şarkıları sömürebilirsiniz.
  hoş bir site, bi bakın.

  http://www.anatolianrock.com/
  ... scott y
 5. 5.
  uzun süre siteye giriş yapmayınca " merakta bıraktın bizi" diye mail atan site. bunun dışında bir çok şarkıcının biyogrofisine, albümlerine, resimlerine, şarkı sözlerine, akor ve tablarına ulaşabilirsiniz.
  ... dussel biri
 6. 6.
  üniversite yıllarımda gelişi güzel mesaj atarak site sakini bağyanlarla tanısıp abazalık dizginlemişliğim hatun kaldırmışlığım oldu, şimdi feysbuk kullanıyorum.
  ... cok gicik yaa
 7. 7.
  hey gidi hey. biz bilmezdik bu sitenin bu kadar çok değişeceğini. bilmeden üye olduk. 2004 yılıydı. rock müzik ile ilgili çok fazla türkçe kaynağa ulaşılamayan yıllardı. şimdi ohooooo.
  ... derkampf
 8. 8.
  2003 yılında tesadüfen üye olduğum o yıllarda sohbet kısmı da açık olan fakat şuan forumları eskisi kadar iyi olmayan rock müzik sitesidir. artık özelden kızlara mesaj atmak için varoşlar üye olurlar rock müzik hatta anadolurock nedir ondan bile haberleri yoktur bu canlıların.
  5 yıldızım için mesaj atan mal çok.
  ... ucan su tospasi