bugün

Allah bizi bunlardan korusun . amin .
Onu kocama saklıyorum deyip diğer ikisini defalarca denemiş sonra saf bir gencin karısı olmuş kızdır.
Bu kızdır.

görsel
bilinçaltı kirliliği yaşayacak ve ileride büyük problemleri olacak kızdır. evlerden ırak.
dün gece 3 kere yaptım, en sonuncuda kız boşaldı tabi. 20 yaş üzeri kızlar inanılmaz zevk alıyor.
sadece 1 kere yapar sonrasında bekaretini kaptıracağı kesindir.
Aynı kendi gibi üçkağıtçı yavşak bir orospu evladıyla evlenebilcek olan kızdır herkes layığını bulur.
saf, bakir bir anadolu erkeğiyle evlenecektir.
bakireliğin sadece zardan ibaret olduğu bir yerde doğrudur. çünkü ona zarar gelmemiştir ve böylece bakiredir.
yani sen istediğin kadar bakire iste, o kız bakire olmayabilir.
ya da adam gibi helalini bekle. açıkçası erkekler de az şerefsiz değil, değilim.
sok sok sonra sokmadım de. yavşağız la biz. ama kaçımız bunu kendine söyleyebiliyor.
nasıl bir başarıysa bu evlenene kadar sürdürebilenleri mevcut olan kızlardır. istikrarlı kaşarlıkları takdire şayan. ama ruhlarının orospuluğu er geç ne bok olduklarını ele verir.
sevişmek için seni seviyorum diyen erkeklerden daha namulsu olandır. Sevişmek için bekarım diyen erkeklerden daha namuslu olandır. Evdeki karısına kötü davranıp önüne gelene yaşayan erkeklerden daha namuslu olandır. bu liste uzar gider.
çarşaf görme gibi adetleri olan ataerkil toplumlarda görülmesi cok normal olan kız tipidir.
tüm namusun bağlılığını sadakatini ve "temizliğini iki damla kana bakarak düşünen kız ! allah cümlemizi bunlardan korusun !
bekaret sadece iki bacak arası ise bakiredir.
%49'u sermaye piyasası kanunu uyarınca halka arz edilmiş kızdır.
iğrenç olan durumdur.bunu yaptıktan sonra bakire kalmış kalmamış ne önemi var ki?bakire kaldığını düşünen beyinlere acıyorum maalesef.
anal ve oralın yanısıra üçte birini sokmak ve koltuk altına vermek gibi başka muhteşem metodlarla zenginleştirilmiş sosyal tabaka veya inanç sebebiyle bekarete önem veren kızlarımız ve iki dakikalık heyecan peşindeyken birden kendisini nikah masasında bulmak istemeyen erkek kısmının ortak gayretleriyle geliştirilmiş tatmin yöntemleri.

+Olm hatunun koltuk altına beş posta kaydım.
-Hıııaaaa nası yani!
sayısız defa sayısız örneğine rastladığım modeldir hepsi aynı ağız birliğini etmişcelerine aynı cümleleri kurarlar.Hani durum şu tamam bakireyim arkadaş öyle de kalacam fakat bişekildede sevişip kendimi tatmin etmem gerekiyor o zaman tek yöntem içeri almadan takılmak.Çeşitli ithamlarda bulunmaya gerek yok bir toplumda cinsellik bu kadar bastırılırsa bu kızlarda böyle şeyler yaşamak durumunda kalır.Erkekler bekarken önüne geleni düzmek ister her takıldığı kız tabiri caizse patlak olsunda bana vermesi rahat olsun diye düşünür ama iş evliliğe geldi mi en temizini ellenmemişini arar.Ne kadar tezat bir durum değil mi ?
zar varmı zar gerisi boş. önemli olan o etiketin olması bakire kızla evlendim ilk ben patlattım gururu
allah akıl versin
toplum arasında bunlar "namuslu" kızlarımızdır.
yediği ve s..tığı organları ile cinselliği yaşamak isteyen fakat cinsel organına
dokundurmayan kız.
tehlikeli bir durumdur. bekaretin günümüzde anlamını yitirmesinin tek nedenidir. bakir arıyorum diyenlere buyrun bakir kız.
ideal evlenmelik bayandır, sonuçta patlatılacak bir zarı var.
ruhsal olarak bakireliği bitirmişir, çeşit çeşit penis gör efendim sonra da bekareti bozmadım diye namuslu diye gezin.
ruhuda bedenide orospu olan kızdır.
sadece zarıyla ancak kuş beyinlileri kandırabilir.