bugün

tarafsız tarihçiler tarafından sürekli dile getirilen gerçek.
rüyalarında bile göremeyecekleri saçmalıktır.
"ha gayret vatanını verdin ermeni'ye başka şeylerini de vereceksin az kaldı, az daha cilvelen, seksi ol, vereceksin..." diyerek geçiştirilecek cümledir.
karabağ'ın gerçek sahipleri de... diye devam edebilir mesela !
(bkz: işte o tarihçiler)
*
(bkz: yalan söyleyen tarih utansın).
tarafli pij kurularinin sictigi yalan.
(bkz: yok ebesinin amı ali sami)
(bkz: hayır benim ben yaşar usta)
türklüğünden şüphe ettiğim bazı gerizekalıların bile desteklediği saçmalıktır. anadolunun her karışı türk kanıyla yıkanmıştır, bizler türk olarak haketmediğimiz hiçbir toprağı almadık, masa başında toprak kazanmadık, kimseyi sömürmedik, yüzbinlerce şehit vererek kurduğumuz bu vatanın tek karışı dahi başkasına ait değildir. ermeniler de benimkinin gerçek sahibidir.
"tamam hacı ben evi boşaltıyorum. sen de bir kaç ermeni kap gel" diye cevap verilecek iddiadır.
(bkz: demek ki kadırgalıyı böyle hakladınız)
ağrı ve kars'ı gözü kapalı verebilecek kansızları bize göstermiştir.
(bkz: yeşil vadi tellioğullarınındır)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
**
ermenistanın gerçek sahipleri de ruslardır. rusyanın gerçek sahipleri de çin halk cumhiriyeti olup çinin gerçek sahibi aslında kanadalılardır. kanadanın gerçek sahibi de şey, e kem küm... mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi bence.
(bkz: http://www.nolur.com)
talat paşayı şükranla anmamıza dolu dolu bir sebeb dahadır .
(bkz: bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış)
türkler anadoluda gezerken, ermenilerin vitamin olduğundan bi haber zihniyetin tesbitleridir. *
gerçek sahibi değildirler. doğa sadece güçlülerin ayakta kalabileceği bir düzendir. büyük milletimizde zamanında gelerek zayıf milletlerden bu toprakları almış ve kendisinin yaşam alanı olarak kabullenmiştir. tüm dünya da bu olayı böyle kabul eder.
anadolu'nun veya herhangi bir toprak parçasının gerçek sahibi diye bir şey söz konusu olamaz. zaman ve mekan kısıtıdır vatan; hangi zamanda hangi toprak parçasına hükmediyorsan orası senindir. işgalse adı da işgaldir. ama orası sizindir. gel de al elinde tapusu varsa denebilir !!!
bir takım kendini bilmez şarlatan tarihçilerin türkleri ermenilerden nefret ettirmek için özellikle çaba sarfettiğini düşünmeme sebep olan zırva. 'anadolu'nun gerçek sahibi ermenilerdir' tezleri, hiçbir şekilde gerçekliği kanıtlanamayan ama tüm dünya tarafından türklere dayatılan soykırım söylemleri, ermenilerden özür diliyoruz kampanyaları vs vs.. tüm bunlar hem türkleri ermenilerden, hem de ermenileri türklerden nefret ettirmek için güzel sebepler gerçekten. ermeni tarafı "demek gerçekten suçlular, özür dileyene kadar onlara düşman olacağım" der. türk tarafı da "olmayan şey için özür dilemem" der ve orta noktada bir türlü buluşulamaz.
yahu ne olmuşsa olmuş, hepsi geçmiş gitmiş. nedir bu anadolu'nun gerçek sahibinin şu veya bu olması, neyi değiştirir? bu tür söylemler nefret tohumu ekmekten başka hiçbir işe yaramaz.
doğrudur lakin sahiplik eylemi önemli bir eylemdir.

Sahip Olmak!

Bak nasıl da sert, nasıl da fedakarlık isteyen bir eylem.

Anadolu'nun gerçek sahibi sözü ise nasıl bayağı, nasıl boş bir söz.

Türkler Anadolu'ya Sahip olmuş!ken Ermeniler sonsuza dek anadolu'nun gerçek sahibi olarak kalabilirler izin veriyorum.
aynı zamanda roma'yı yakan şahsın da agop isimli bir ermeni olduğunu iddia eden, uykusunu tam alamamış, bir süredir de karısıyla diş macununu ortadan sıktığı için sürekli kavga eden, dondurmayı yalayarak yiyen bir tarihçinin önermesidir..
hem atatürk karşıtı olup, hem de sürekli türkiye ye karşı, ermenilerle ilgili entry giren yazarların desteklediği önermedir. kime ve neye hizmet ettikleri ortadadır. ayrıca olsa ne olur, abd kızılderililerin, avustralya aborijinlerin, ama türkiye türklerindir.