bugün

Agresif şarkı sözleri ve brutala yakın vokali olmasına rağmen en iyi melodi yapan melodic death metal gruplarındandır. iki kere canlı izleme şansım oldu, o melodilere hayran kalmamak elde değil. Kısaca at avrat amon amarth.
Istanbulda canli dinleyebildim kendilerini bir festivalde. O gunun headliner ıydı bunlar yanlış hatırlamıyorsam. Ilk kez orda dinledim ve bir hayal kırıklığı oldular benim icin

Ozet: boş grup.
Evde durduk yere odeeeeen guide our ships diye bağırmama sebep olan grup. oğlum ne güzel grubu biz bize dinliyorduk lan neden ergenlere söylediniz? her ne olursa olsun şarkılarındaki dinamizmi hiç bitmeyen grup.
25 mart'ta yeni albümleri ''jomsviking''i çıkaracak olan grup. heyecanla bekliyoruz. albüm kapağı da şu görsel
Deceiver of the Gods albümü ile birlikte güzel müziğini iyice geliştiren sevdiğim grup.
son albümden sonra gerek klipleri gerek şarkıları daha bi güzel oldu. solo üzerine şarkı yapmak zordur belli bir zaman sonra dinleyeni bayar. son şarkılarında konu ile soloyu iyice birleştirdiler.
solo olayında çok iyi oldukları gibi bunu geliştirmeleri inanılmaz derece tat katmış bu leziz gruba.

(bkz: first kill)
başlığı görünce nostalji yaşatan gruptur. ulan az mı dinledik frp yaparken seni, az mı koşturduk trollerin peşinde sizin şarkılarınızla.
(bkz: pursuit of vikings)

Efsane gruptur. Çok kafa sallattı zamanında.
var olan en manasız boyband'lerden biridir..
ayak bastıkları stüdyoya yazık amk
https://www.youtube.com/watch?v=6vE7IRF_NW8

Los Angeles konseri.

dinledikçe gaza getiren grup.
görsel
vize ve final haftasındaki ruh halimi merak edenlere ruh halimi hissettirecek grup .
Los Angeles konserinin muhakkak izlenmesi gereken grup.

https://www.youtube.com/w...v=6vE7IRF_NW8&t=5743s

ayrıca; Jomsviking albümünün tanıtımı ülkemizde yapılmadı.

gelsenize birader.
viking tarzi müzikler yapan zaten sözleriyle anlaşılan death metal grubudur. pursuit of vikings ve twilight of thunder god tavsiye ederim.
kolumda dövmesi dahi olan, beğenerek dinlediğim grup.
çok leziz oldu çok.

vikings dizisi sayesinde evrim geçirmiştir. vikings öncesi amon amart ile vikings sonrası amon amarth arasından ciddi anlamda fark var. folk sert şarkılarına, antik dönem serpince inanılmaz bir grup oldu.

gök girsin kızıl çıksın.
inanılmaz folk sert şarkılarına antik dönem serpince şahane bişey oldu, göktengri türkü korusun.

tanım: metal müziğinin lmfao'su. şişirilmiş balondur, bırakın söner.
Uyuyamama sebebim.
(bkz: rock off 2017)
rock off 2017 de sahne alacak grup.

2 metrelik göktürk bayrağımla kendisini izleyeceğim.

odinin çocukları göktanrı nın topraklarına hoş geldiniz.
konserleri çok hoş olan grup.
En sevdiğim gruplardan. Dört büyükler'ime girer. Ayrıca klipleri ve sahne performansları cidden iyidir. Vokalisti Johan Hegg'in "perdelerini kaldırdığında kedi gibi bir insan" hissiyatı oluşturması peki? Göbeğinden ve sevimli yüzünden galiba. Canım benim koçum.
twillight of the thunder god albümünde sevdiğim şarkılarından biri guardians of asgaard olup, amon amarth denilince direk taptığım şarkısıdır. stüdyoda çalmaya çalışıp, çalamadığımız zamanlara denk gelir *

https://www.youtube.com/watch?v=ARnBgW5XgSo
across the rainbow bridge parçası efsane olan grup, fitnessla falan uğraşsam 7 24 bunu dinlerdim.
arch enemy'i kendisine tercih ettiğim iskandinav grup.
Candır can. Kaliteli müzik denildiğinde akla gelenlerden.