bizde tüm küfürler cinsiyetçi olduğundan kulağa mantık dışı geliyor.
amk diyen kız iticiliği diyen erkeğin amk.
itici oluyor evet. Yapay geliyor. "Amk" taşşaklı söylenince anlamlı oluyor.
k'yi vurgulayarak "amk(h)" şeklinde telaffuz ediyorsa artık noktalama olarak kalıplaşmış olabilir hiçbir sözüm yok lakin "amık" şeklinde ı harfini vurgulayarak söylüyorsa özentiliği her yerinden akan ve kendisini "bad girl" gösterme hevesiyle yanıp tutuşan kızdır. havalı olduklarını falan sanıyorlar galiba, öyle bir sonuca ulaştım ben. itici oluyorsunuz kızlar, yapmayın.
Demeyin , dedirtmeyin .
Biri sinirlerini bozmuştur eğer çok nadir söylüyorsa bunu fakat sürekli söylüyorsa sıkıntı burada iticiliktir.
'ey em key' ya da 'a me ke' derse sıkıntı yok ama bastıra bastıra vurgulu söylüyorsa o sıkıntı. yakında araba sürerken kapıyı açıp asfalta balgam da atabilir.
Gerçekten olan iticiliktir.
Bu şekilde küfür eden bayan yapamayacağı bir şeyi söylemesinin dışında aşırı derecede ikiyüzlülük sergilemektedir. Şöyle ki: bu bahsi geçen itici kişi bir erkeğe konuşma sırasında cümle içinde "amk" kelimesini kullansa, erkek de ona "sen yapamazsın ama ben yapabilirim. Bu kadar rahat konuşmandan senin bunu normal karşılayacağın belli. Hadi gel ben koyayım sana." dese karşısındakini sapık ilan eder. Bu aşırı derecede ikiyüzlü bir harekettir.
O gün vurdurur kendine. Kaçarı yok. Biri saplayacak ona.
Bunu sık sık diyorsa biz erkekler gibi kabul itici ama isyanın tam ortasında diyorsa itici filan degil.
Küfür eden her kız iticidir. Üstelik insan onları gördükçe hallerine küfredesi geliyor. Efendi duran insanları da küfre teşvik ediyorlar.
Olabilir fakat her cümlenin sonunda sık sık okuya okuya bir yerden sonra sanki ruhunuza işliyor kelimeler.

Normalleşiyor adeta, şiddetini kaybediyor, anlamını yitirerek gündelik jargona yerleşiyor.

Temiz kalmak için temiz yerlerde, ortamlarda gezinmek gerek... Yoksa bir şekilde batarsınız.

Not: acaba akpli entryleri okuya okuya bir gün ben de "güçlü bir Türkiye için evet" veya "yol yaptı yol" diye çığlık atıp rte nin kalp içinde portresini odama asar mıyım merak ediyorum.
Bunu diyen kızmıdır yoksa kadın görünümlü bi kabadayımıdır.
Amk güzel değil aq daha güzel. Aq desin.
itici geliyorsa uzak durun.
Amk diyen insan* iticiligi.
Küfür eden insan iticiligi.
Küfür etmeyi kendisine hak gören erkek iticiligi.
Kendi bedenini aşşağılayan kadın iticiliği.
ooo amk. neymiş ben, benim bilmediğim küfürleri bilen kız gördüm şu fani dünyada.
Şuraya bir "sana ne amk" kondurup kaçıyorum.
A me ka diyorsa leş.

Am.... K... diyorsa da leş.

Küfretmeyin amk.
hiç de itici değildir hep siz mi küfür edeceksiniz amk.
Leş ağızlı dişi iticiliği.

Bi sittir git ya senle muhabbet edilmez, denilerek ortamdan uzaklaştırılmalıdır.
asıl sen şimdi benim ammıma koydun diyen kıza yetişemeyendir.
pisliktir..

bi kız ağzına ön ve arka cinsel bölgesini almışsa evlenmeyi geçin sevgili bile olunması caiz olmayan durumdur.
acımasızca pompalanan toplumsal deformasyonun etkisi ile benliğini, onurunu, özsaygısını kaybetmiş bir kurbanlara ait iticiliktir.
son yıllarda hemen her mekanda rastlanılır olması, kabul edilemezliğini asla azaltmaz.
Küfürün yakıştığı çok az insan vardır o yüzden harbi iticidir ama erkeklerde de yok değil itici olan küfür edipte.