bugün

Beyinlerinde yeterince oksijen bulunmayan, insan surusu. Bu halkta nedense, Satin alinan elektronik esyayi ertesi gun iade etme hastaligi vardir. Bir keresinde sattigim video game, de bulunan duck hunt adli oyunda ordek yok bahanesiyle saci uzun akli kisa familyasindan birisi iadeye gelmisti. Halkin hatiri sayilir bir kismi kesinlikle son derece gorgusuz ve cahildir. Kimsenin anadolu insanini hor gormeye hakki yoktur. Filmlerdeki gibi hicte zengin olmayip, evlerinin ici bok yuvasi gibidir.her ne kadar bu halk hakkinda iyi dusunmek istediysemde hep hayal kirikligina ugradim. Son yaptigim iste sunu da ogrendimki bu halk hirsizlik konusunda uzmanlasmis. Bir Kadinin kucaginda cocugu ile hirsizliga gelmesi artik alisalagelmis bir durum benim icin. Tek kelimeyle yazik.
''Amerikalılar Dünya gerçeklerinden bihaber olan büyük çocuklardır'' Che

Sanırım bu video Che'yi destekler nitelikte; http://www.facebook.com/v...22760461094009&ref=mf
Temelini, ingiltere'den yollanan hırsız,katil,çapulcu ve fahişelerin oluşturduğu; kızılderililere ve siyahi ırka eziyetleriyle karalanmış tarihlerine rağmen hala süper gücün vatandaşları olmakla övünen insan topluluğu. Hükümetlerinin her dediğine körükörüne inanan bu insanlar dünyanın kendi eksenleri etrafında döndüğünü sanırlar.
dünya halklarına üstün halk gibi lanse edilen, henüz obezlikle bile savaşmayı başaramamış, hükümetlerinin makinelerine dönüşen halk. *
dürüst ve saf bir halktır. hepsi bu kadar.
baskaninin takipcisi olan,baskanina cok onem veren halktir.
federaller tarafından yakalandıklarında ben vergimi veren bir vatandaşım diyen insanlar topluluğudur.
türk halkı kadar derin geçmişe sahip değildir.
Fast food yemekten neredeyse patlayacak obeziteye sahip olan halktır.

(bkz: durduramıyoruz efendim)
abd* de bulunan bir arkadaş gece gece epeyce bi' güldürdü.

+ bir adam geçti.
+ şort giymiş.
+ ayağında da bot var.
+ mk bazen diyorum, bu millet nasıl uzaya çıkıyor.
giyinmeyi pek bilmeyen bicok insan barindirir, bunun nedenide rahatliktir, neden rahatlar cunku,
kimse bakip bakip aaa suna bak ne giymis demiyor,
biz turkler haric.
dünyan'ın şu anki halinden az da olsa sorumlu olan insanlar. seçtikleri siyasetçilerin siyasi kararları yüzünden -birçoğu kukla olsa da- dünya'daki birçok masum halk adeta kan ağlıyor.
amerika kapısında köpek olanları destekleyen halktır.
salak değillerdir, sadece umursamazdırlar. dünyada olup biten hiçbir şeyi umursamazlar. sikleri taşaklarına denktir kısacası.

bunlara salak diyenler de tayyip'e oy veren tipler bu arada. tam bir "dinime küfreden müslüman olsa" durumu. siz daha salaksınız ulan *

not: salak denilen bu halk belki tayyip'i %40 küsür ile başa getirmezler ama dünyaya barış getirsin diye oy verdikleri adamların bugüne kadar dünyanın amına koyduklarının farkına da asla varamayacaklar.
yeni kıta keşfedildikten sonra, eski kıtadan (kıta avrupası) getirilen ipten kazıktan kurtulma adamlar ve günümüz için onların torunları.
Amerikalıların üçte biri, uzaylıların geldiğine inanıyor.
Amerikalılar çöpe saatte 2.5 milyon plastik şişe atıyor, yani her üç haftada bir Ay'a ulaşmaya yetecek uzunlukta şişe birikiyor.
o aptal ve beyinsiz izlenimlerini yavaş yavaş silen halktır.amerikanın en büyük düşmanı rusya,iran,ısid değil,amerikan halkıdır ki onlarda bunun farkına varırlarsa dünya çok güzel bir yer olabilir.tabi yahudiler her zaman kendilerine yeni kuklalar yaratır ya da bulurlar.
2009 yılında Amerikan halkının yarıdan fazlası kişi başı günde 220 gr şeker tüketti. Bu rakam 1700 yılına göre 45 kat artış anlamına geliyor.
Anketlere göre her beş Amerikalı'dan biri güneşin dünya çevresinde döndüğüne inanıyor.
Relax insanlar. Siz işe giderken bir ton kıyafet dener ya da kafanızda planlar öyle çıkar gidersiniz. Onlar bosbol tişörtleri giyer altina da bir pantolon ya da kot şort oldu bitti. Bizim kızlar da düğüne gider gibi gidiyor kampüse bile.

Doğallar , rahatlar , özgürler.
Türkiye'de yoksulluk kader ya da mirastır. Amerika'da ise yoksulluk kendi seçiminizdir.
ABD'de yapılan araştırma, ortalama bir Amerikalının günde 6 kez mali durumu hakkında endişe duyduğunu ortaya çıkarmıştır.
https://bit.ly/3zJcouZ
yurdum insanı amerikan halkını katlar, çünkü yurdum insanı mali durum endişesiyle doğar.
bi siktirip gitmesi gereken halktır.

ülkesinin tüm dünyayı sömürdüğünü görmezden gelen yavşaklar topluluğudur.