bugün

entry'ler (99)

seks bir ihtiyaç mıdır lüks müdür

Erkekler için çoğalma dürtüsüyle yapılan bir ihtiyaç giderme, kadınlar içinse erkekleri tavlamak için en kestirme yol. Yani rutinde her iki taraf için de bir şekilde ihtiyaç. Ama sevgiyle seksi bir arada isteyenler için lüks.

kutup ayısı

Kutupları bile rahat bırakmayacak kadar açgözlü insanlar tarafından nesli tüketilmek üzere olan güzelim hayvan.

beşiktaş

Türkiye'ye çarşı grubunu kazandıran onurlu takım.

sözlük yazarlarının okuduğu bölümler

sinema-tv programcılığı, iktisadi idari bilimler

amerikan atasözlerinin azlığı

Atalarının caniler, fahişeler, hırsızlar ve her türden sürgün suçlulardan oluşmasına bağlıdır. Onlar da açığı kapatmak için katlettikleri Kızılderililerin atasözlerini kullanırlar.

sözlük yazarlarının istekleri

Gündüz vakti elde fener adam arıyorum, adam.

harlem shake

New York’lu DJ Baauer’in ‘Harlem Shake’ adlı şarkısını kullanarak yapılan ve taklitçi maymunlarca hemen benimsenip fenomene dönüştürülen saçmalık.

ayı teddy

iki ayaklı ayıların aksine şirin bir karakter.

anibal güleroğlu

milliyet.com.tr ve hurriyet australia turkish news yazarı

hem acun u izleyip hem de sözlükte eleştirmek

Belgeselden başka kanal izlemem diyenlerle aynı duruma düşmektir.

sevişelim mi diyen kıza kitap okuyorum diyen erkek

Daha doğmamıştır.

game of thrones un kovulma sebebi olması

öğrencilerin game of thrones izledikten sonra aşka gelip darbe senaryoları yazma ihtimaline karşı alınan tedbir.

ben yanında yokken korku filmi izleme diyen erkek

yalnızken korku filmi izlemekten korktuğunu söyleyemeyen erkek.

şu kavanozu açabilir misiniz diye soran komşu kızı

kavanozun arkasından başka şeyler açtırmaya da niyetli olan kız.

twitter

teşhir meraklılarına gün doğuran paylaşım ortamı. nedense bütün resimler kazara paylaşılır sonra da silinir.

evi savaş alanına çeviren misafir çocukları

evlerinde sıkıyönetim uygulandığından özgürlüklerine ancak misafirlikte kavuşan ve anneleri de 'nasılsa benim evim değil' düşüncesiyle ses çıkartmadığından gönüllerince canavara dönüşen çocuklar.

uçak iner inmez ayaklanmak

Uçuş anında psikolojisi bozulan yolcuların 'ne olur ne olmaz uçak belki yine havalanır' endişesiyle dışarı çıkma isteğiyle yaptıkları hareket.

aşk

Aşk eski bir yalan...

twitter

milletin orasını burasını çekip kazara paylaştığı, sonra da yaygara yaptığı yer.

ekşicilerin komik diyalogları

biri bana bu ismin tahsilini ve eleştirme anlayışını açıklasın lütfen.