bugün

(bkz: aşağılık yazardan aşağılık sözler)
(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
(bkz: ben sıçtım tüyü nereye dikeyim)
(bkz: siktir git derler adama)
forum chat tarzı entry : savaş da çıksa açlıktan da ölsem iyi ki türk'üm.

edit: eksileyen malozlar siktirolunuz, gidiniz o zaman ekmeğini yediğiniz topraklardan.
illa biz mi siktir edelim ?
değişik bir teori.
(bkz: aile çocuğu olmak varken sokak çocuğu olmak)
türkiye yerine filistin ya da gazze'de de doğmuş olabilecek bir yazar tespiti. dünyadaki herkes amerikan vatandaşı olsaydı amerika kimi sömürecekti?
(bkz: sulu yemek yemenin zararları)*
(bkz: türk olmak varken amerikalı olmak)

edit : ben halimden memnunum arkadaşım. çok şükür ki türk doğmuşum, türkiye'de doğmuşum. ne büyük onur..
türk olmanın verdiği hazzı alamayan yazar söylemi.
oksijen kaybı yaratan bir insanın amerika'lı olamama durumunun sorgulanmasıdır.

evet, belki ülkemizde çok fazla sinir bozucu olaylar oluyor, her yer satılıyor, gereken şekilde insanlara yaşam hakkı tanınmıyor. ama bu şekilde isyan etmek bile, şehitlerimize, gazilerimize hakarettir. bu şekilde düşüncesi olan kişilerin bir an önce sınır dışı edilip, ülkemizden kovulması ve türkiye il sınırlarına dahi yaklaşmasının yasaklanması gerekiyor.

ülke sana isyan ediyor şu an; defol git, gözüm görmesin seni.
amerikan vatandaşlığına başvurup, kendini öyle güzel(!) bir ülkeye kabul ettirerek* çözülebilecek sorun.
başıma bir şey gelmeyecekse sonucundan annemi suçlamak istediğim durumdur.
şükretmeye sebeptir.her gün ya amerika da doğsaydık o zaman müslüman olamazdık deyip deyip şükrediyorum.
pek bişi değiştirmez.. bazı mallar amerikayı hep filmlerden gördüğü gibi sanıyor.. la amerika da öyle aç insan, evsiz bok püsür içinde yaşan insan var ki, türkiye'nin oranın yanında allahı var.. bir çok yerde varoşhanelerden farksız.. öyle filmlerden göründüğü gibi değil her şey yavrucum.. özenti amarigalılar sizi..
kanı bozuk birisi olmak yerine asil bir kana sahip olmak manasına gelir.
edit: damarlarımızdaki asil kandan bahsediyorum efenim.
türk olmanın ne demek olduğunu anlamayan sefil insanların acınası haline iğrenç örnekler serisi part 1.
sevgili sozluk..
neden amerikali degilim? he dostum heeee o beyaz kicini kaldir ve bana cevap ver dostum!!! oh yeah.
(bkz: kahretsin) *
sadece ihtiyaç doğrultusunda söylenilen insanın bencilliğini çok iyi yansıtan, ''hep benim olsun'' gibi iğrenç bir düşüncenin kelime çocukları.
kendisini türk nüfusundan saymayan hede nin söylemidir. ancak herşeyin bir çaresi bulunur elbet.

(bkz: itina ile türkleştirilir)
eziklikle alakalıdır. Kişinin nerde doğduğunun bir önemi yoktur. Önemli olan kendisini yetiştirebilme imkanıdır. Kendisini yetiştiren insan her yerde, her şekilde hayattan zevk alabilir. Yeterki yaşamayı bilsin denilecek önerme.
eziyet gibi bir şeydir.

taş gibi erkeklerin,kızların,travestilerin olduğu bir ülke yerine Ortadoğu ile Güney Avrupa arası sıkışan olmaktır.
beğenmeyen gidebilir alırsalar tabi yeter ki sevmediğiniz ülkede kalıp parazit yapmayın.
yazarı hiç şaşırtmayan başlık.

şanstır efendim. büyük şans. götü büyük bir amerikalı olmaktansa, götü büyük türk olmayı tercih ederim. evet, ondan göbüşüm var.
Bizim ecdadımız, amerika`nın kuruluş yılında 500. Yılını devirmişti. Böyle soylu bir ırka mensup olmanın kıymetini bilmeyenler utansın.
Büyük onurdur, tabi anlayana. Bazıları amerika da herkes varlıklı herkes güzel ve yakışıklı zannediyor herhalde. Amerika'nın 49 milyon insanı aç, amerika'nın yarısı obez ama yine de ben bir millet bile olmayan karma bir ülke de, işgal ile sömürerek, demokratik ama sadece beyaz ve katoliklere. Yine de yaşamayı tercih ederim diyorsa buyursun gitsin.
Aynı kafayapısına sahip bir başkana olmak gibi ortak yanları vardır.