Ameliyat sonrasında nahoş görünür.

Dipnot: taze taze çektim, ibnelik olsun diye sözlüğe attım.
görsel
Bazıları oldukça karizmatik duran izlerdir. istenmediği zamanlarda doktorla ameliyat öncesi konuşmak iyi oluyor. Oldukca küçük bir kesikle halletmeye calisiyorlar genellikle.
aslında küçükken, bulunmuş olduğumuz durumu kurtarmak için (dayak yemeden önce) atılan ilk yumrukta, yere yatıp ameliyat izinin olduğu yeri tutarak bağırmak, rakibin geri çekilmesine sebebiyet verecektir.

gibi, yani.
Tam sağ gözümde bulunan iz. Estetikte olamazsin ki. Aşırı sinir bozucu bi durum....
gördükçe defolu olduğumu hissettiğim iz. piyasa değerim düştü yahu
ilk zamanlar çok rahatsızdım kolumdaki 20 cm civarındaki yay gibi izden hatta o izi aldırıp estetik dikiş vs düşünüyordum. ama alıştım artık sanırım, 2 yıl oldu ameliyat olalı, baya büyük ve zorlu bi ameliyat olduğu için estetik dikilmedi yorgan diker gibi dikmişler, platinimde alınmayacak kalacakmış ömür boyu ama artık rahatsız olmuyorum o izden. o izin bana getirilerini düşünür oldum. kol kemiğim parçalanmasaydı, o felci yaşamasaydım şuan çok büyük yanlışlar içinde olacaktım eminim. sağlıklı kararlar alamadığım dönemde yolumda kalmama vesile olan bir kazaydı iyi ki oldu ve ben kalmam gereken yeri seçtim. izimle duygusal bi bağ kurdum o bana rehber artık.
kimi zaman ziyadesiyle kötü bir anıya kimi zaman bir bebeğe delalet etsede kimi zamanda estetik uğruna maymunlaşmanın turnusoludur.
Contratubex adlı kremle ameliyat izlerinin giderildiğini bilmeyen yoktur herhalde .
ameliyatlı yerime geldi tümcesinin yegâne öznesi.
insanın ayrıcalığıdır. sizin ameliyat izinizdir o, sizi siz yapan minik şeylerden biridir. başkasında aynı iz aynı şekilde yoktur da zaten. dudak izi, dil izi, parmak izi gibidir.

karnımda var benim. tam göbek deliğimin orda. alınan kistimin sonucu olarak insanların göbek deliğinin içindeki yuvarlak şey bende yok zaten. altında da aşağı doğru inen bi iz. tam da piercing gibi duruyor seviyorum onu.

canımı sıkan bir ameliyat izi var ama o benim değil, kardeşimin. gerizekalı hemşire 20 günlük bebeğin damarına artık vitamin mi protein mi ne kaçırmış kolunda el bileğinden dirseğine yakın bi kısım tamamen ameliyat izi. allahtan kendisi seviyor. estetikle kapattıralım dedim niye insanlar beni böyle sevemiyo muymuş onların gözüne güzel gözüksün gözükmesin banane ben izimi seviyorum bebekliğimden beri benimle olan tek şey o dedi. mal etti beni 16 yaşındaki ergen çocuk.
sanki teninin altında yaratık filmindeki canavarı besliyormuşsun gibi hissettrien cerrahi op sonucu.. felan filan işte.
kuru igneleme tekniğiyle altindaki dolaşım artırılarak siyaha yakin olan rengini ten rengine cevirmenin mümkün oldugu izdir.

bizzat hem hastalarima hem kendime yaptim gercekten ise yariyor.
dikiş alımını takiben 3-6 ay contractubex günde 2 kez uygulanabilir.
Tiroid ameliyatı olmamdan mütevellit boğazımda açılan derin yaradır. Psikopatlığa vurup eğlenmemi sağlıyor.

Misal;
sokakta adamın birini doğruyolardı durdurmak istedim adam bana bi salladı boğazım kesildi. Hastaneye sürünerek gittim yaşamam gerçekten mucize. *
Tırnak batmasının kronik bir hal alması üzerine ayak baş parmağı tırnak köküne acı dolu bir şekilde müdahale edilmesi, adeta canlı canlı kesilip biçilmesi ardından yaklaşık 3 cm kadar ameliyat izi kalması.

gördükçe hala o acıyı hatırlatır.
ameliyatla temizlenebilinendir.
Okula başladığımın ilk gününde yere kapaklanmamla dizimin açılmasına sebep olan dizimdeki dikiş izi .her gördüğümde nasıl düşürdüler kim düşürdü beni diye sormama sebep ,çünkü yere atıp kaçtılar göremedim kimdi bunlar .
kavgada ameliyatlı yerime vurma diyerek avantaj elde etme aracıdır.
ameliyatına göre büyüklüğü değişen, bazı bölgelerde olanları için tekrar bıçak altına yatılınan iz.
Gosterıp ıkıyanına ayrılamayacak yerlerde olabılır.