bugün

hiç bir şekilde akp'yi sevmem takip edip bana eksi oy basanlar bilirler, hatta nefret ederim. ama ölen bir adamın arkasından sırf akp sayesinde geldi diye eleştiri yapmak günahtır.hasan doğan başlığına girdiği ve nefretimi kazandığı entry si için ; (bkz: #3624505)
(#3624505) nolu entrysyle amacının sadece provakasyon olduğunu öğrendiğimiz itici kişilik.

ah şu sözlük formatı olmasa bilirdim kendisine ne diyeceğimi ya neyse...
(#3624505) entrysinden sonra en çok dua etmesi gereken şeyin sözlük formatı olması gerektiğine inandığım yazar bozması.
demişki ;

(bkz: eurasian/#4373013)

diyoruz ki ;

(bkz: ermeni dolu/#4373067)
eskilerden bir yazar. daha önce birçok nikle bu sahnelerdeydi. hepsi ile silik olmayı başardı. yeri geldi hızlı koştu, yeri geldi kaçak dövüştü, yeri geldi sıcak aylarda serinletti. böyle bir yazardı.

fakat tam emin olmadığım için eski niklerini söylemeyeceğim. mesajı alan anlamıştır zaten. en sansasyonel devrinde serinlik verdi. hatta sözlük buz kesti. şimdilik bu kadar...

(bkz: anlayanlar anlamayanlara anlatsın)
tholga veya tholgareloaded' in celebrityliğini sorgulyarak ünlü olmaya çalışan yazarımsı.
eskiler bilir, "dostum, bana balık yemesini değil, balık tutmasını öğret" demişliği vardır zamanında bu yazarın. bana demiştir, evet, şaşırdın mı?

bugün görüyorum ki, işi iyice ilerletmiş, bu tüm sülalesine yeter. eferim, eferim.