bugün

(bkz: Hamsterin açlık krizine girmesi)
Kesilip yenmesinden önceki adımdır. Afiyet olsun.
hamster diye alınan hayvanın lağım faresi çıkmasıdır.
(bkz: kurbanda 3 kişi birleşip hamster a girmek)

ayrıca,

(bkz: memintolar da tombiktoymuş)
Gri bir KAdın blüzunun üstünde mi o.*
hemstr nerede gibi bir iğrençlik yapmıyor, hemstrın olayım besle hiç demiyor, hayvancağıza geri kalan hayatında başarılar diliyorum. *
japon faresidir o yer yer doymaz.

meme mi o ben mi yanlış gördüm telefondan hamster nerede.
(bkz: bir memeli olarak hemster)
(bkz: ergen iken küçük olan memenin dana gibi olması)
* *
Bence bu hamsterin buyuyen baska yerleride var.
alınan hamsterin aslında hamster olmamasından ileri gelebilecek olan deformasyondur.

ayriyetten (bkz: alınan hamsterin aslında xhamster olması)
--spoiler--
Bunun diyorum çünkü hemstr değil dana gibi oldu yürürken zorlanıyor bir yerlere girmeye çalışıyor şu anda ama
--spoiler--

(bkz: #15711439)
(bkz: araştırmacı yazar)
meme'yi falan geçtim de kızıl saç mı gördüm orda ben?

neyse konumuza dönecek olursak, hamsterlar tokluk ve yorgunluk hissetmezler. bu sebepten ne kadar yem verilirse bitene kadar yemeye çalışır, hatta patlayana kadar yer. aynı şekilde ölene kadar koşan hamsterlar da mevcuttur. biraz yemi kısılır ve koşturulursa formuna kavuşur.

kızıl mıydı ya o?
hemstrın alınıp darılıp gücenip kendini alkole yemeğe vermesinden dolayı olan normal durum.

edit: evet başlığı götümden anladım.
xhamster sitesinin adınındaki hamster kelimesi yüzünden hakkında pek ağır konuşmayacağım bu hayvanın. bu hayvanları dana gibi yedirip içirip büyüttükten sonra dahada doyumsuz olurlar kedi gibi olana kadar önce yediklerinin 5 katını isterler vermeyin oraları buraları kemirirler hayattan bezdirebilirler kolay yöntemi bir kedi alıp hamsterı kediye yedirmektir kedi ile devam edin sonra o dana olunca köpek alın köpek dana olunca aslan alın aslan alınca o sizi sikeceğinden pamuğu takayacaklar ve yallah.
sütyenin rengi de beyaz mı diye gark ettirtir.
bildiğin kobay lan bu ne hamsterı?

(bkz: hamster bahane memeler şahane)
alınan hamster'a bulunan herşeyin yedirildiği vakit ortaya çıkacak meme aman hamsterın danalığıdır. bazı memeler pardon hamsterlar verdiğiniz he haltı yerler bu yüzden memeler aman yani hamsterlar ehh ulan meme lan işte memeeeeee....
dana gibi değildir. olsa bu kadar geç farketmezdim hamsterı.
bir memeli olarak memenin üzerinde duran hamstrın aşırı gelişmesi durumudur.*~