bugün

başlığının açılması ölümü ile bir olmuş olan eski fb başkanı ali şen in rahmetli torunudur.

görsel
yazık olmuştur. gencecik cocuk. allah rahmet eylesin ailesine sabır versin.
vefat etmiş kişidir.

allah rahmet eylesin...

zenginler de ölebiliyormuş...
17 yaşında ölen bir gencimizdir. ali şenin torunudur.

17 yaşında birisi ölünce ister istemez insan üzülüyor. buradan şu sonuç da çıkar, para her zaman mutlu edemez.

not: cidden merak ediyorum, bir insan bu entry'nin nesini eksiler? nasıl bir ruh hali var merak ediyorum.
Allah anasına ve babasına ve ailesine sabır versin.

not: anlamıyorum insan böyle bi entry i neden eksiler acaba, harbi merak ettim sanırım ağır oroçocuğu olmalı ancak böyle yapabilir.
Altında öyle bi araba varken 17 yıl yasayabilmis olması bile bir mucizedir. Ali başkanın torunudur kendisi.
ali şen'in hakkın rahmetine kavuşan 17 yaşındaki torunu.
çok yazık gerçekten, boşuna demiyorlar, allah sıralı ölüm versin diye. gençlerin ölümü insanı derinden sarsıyor hiç tanımasa bile.
hayatının baharında.

durumumuz var, çocuğumuzu hiçbir şeyden mahrum etmeyelim diye bir araba alıyorsun, nereden bileceksin ki sonu o arabadan olacak.
biraz belki eski kafalıyım bu konularda ama türkiye trafiğinde 17 yaşında çocuğuma karun kadar zengin olsam araba vermem. ehliyeti manavdan alan çok adam var bu memlekette.

allah gani gani rahmet eylesin.
hayatda kabullenilmesi en zor şey genç ölüm. allah ailesine sabır versin.
Öncelikle Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Boyle Küçücük yaşta gelen ölümlerin acısı daha bi kötü oluyor. Allah yakınlarına sabır versin. tv de ilk gördüğümde traktör kullanıyormuş sandım, koskoca Ali Şen'in torununun traktörle ne işi olur dedim, sonra öğrendim ki o arabaların adı ATV'ymiş. çok cahilim galiba.
hayatın fıtratında olan bir durumdur ölüm. madenciler madende, inşaatçılar inşaatta ölür. zenginler de pahalı bir araçta.

17 yaşında gençliğinin baharında vefat etmiştir. Allah rahmetini esirgemesin.
http://www.milliyet.com.t...ahce-1885203-skorerhaber/

dedesi çok üzülmüştür. haklıdır da.

allah rahmet eylesin demekten başka bir şey gelmiyor elimizden.
doğduğunda dedesinin ismi verilmiş ki , dedesi rahmetli olduğunda ismi torununda yaşasın diye .

nasıl bir kaderdir ki, bugün dedesi 17 yaşındaki torununun cenazesi başında ağlıyordu.

allah sabır versin.

en çok ta o güzel annesine ...
ne demişler , ağlarsa anam ağlar , gerisi yalan ağlar.....
şanssız genç.

doğduğu zaman ali şen ile görüntüleri dönerken tv'de ah dede vah dede şarkısı çalardı arka planda.
(bkz: ali şen in imama masalı kes demesi)

(bkz: begüm şen) .
genç yaşta vefat eden her insan gibi vefatı vicdanı olan herkesi etkilemiş, üzmüş insandır. allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin.
dedesinin üzerinden kendisine saldırıp duygusuzluk mastürbasyonu yapan sosyalist kılıklı kişiler varmış bugün bunu gördüm. bir insan kötü olabilir ama onun çocuklarının ölmesi gerekmez kötü olduğu için. daha çocuktur lan bu çocuk 17 yaşında. babası ve dedesi zengin kapitalist düzenini devam ettirdiği için kendisini suçlayamayız çünkü en nihayetinde bir çocuktur. ailesi gibi zengin olacaktı belki. yasa dışı işler yapabilir veya insanlara zarar verebilirdi. fakat ihtimaller üzerinden insanların ölmesini istemek nasıl bir mantıktır. belki iyi bir işadamı akademisyen olacaktı. belki vakıflar kuracaktı. bill gates çoğumuzun takdirini kazanan zengin insan değilmidir. belki yılda 100 öğrenciye burs verecekti veya hastane falan yaptırcaktı. 17 yaşında lan daha allahmısınız gelecekte ne olacağını biliyorsunuz. belki binlerce insana iş olanağı sağlayacaktı. işsizliği görmeden burdan sallamak kolay tabi.

2 sene önce bir kuzenim vefat etti trafik kazasında. arkadaşlarıyla beraber gezmeye gitmişti. bugünlerde hepimizin ismini öğrendiğimiz soma'da çalışıyordu hatta babası emekli madenciydi. marmara üniversitesi kazanmış ailenin övündüğü kişiydi. minyon tipi sebebiyle çok küçük gözüküyordu. fakat o trafik kazasından sonra anladım genç ve yaşlı insanın ölümü bir olmuyor.
babası, amcası, dayısı, dedesi hep beraber gömdük çocuğu. ali şen'in torununa göre ailesi çok fakirdi ama iki çocukta şimdi toprak altında. ailesi atv alamamıştı ve kendisi ev parasını yetiştirebilmek için ek işlerde çalışıyordu. babası bana sarılmıştı oğluyla aynı yaşlarda olduğum için hüngür hüngür ağlamıştı. o anda hayatımı gözden geçirip bana birşey olsa ne olur ailem ne yapar diye uzun uzun düşündüm.

küfrettiğimi pek göremezsiniz ama bu sefer edicem kendimi tutamıcam. ulan sizin sikik ideolojinizin finansmanı kimdi. friedrich engels kapitalistin önde gideni değilmiydi. işinize gelince antisemitizmi kralını yaparsınız ama karl marx, rosa luxemburg, lev troçki ve vladimir lenin gibi yahudilerin uydurduğu ideolojiye tapmasını iyi bilirsiniz. o götü bokla ideolojiniz insanlara faydası olsaydı marx'ın kendi çocukları intihar etmezlerdi. sizin gibiler yüzünden dünyada pogromlar, sürgünler yaşanmadımı. kendinize faydanız olsaydı bugün eski doğu avrupa ülkeleri dünyaya neo-nazi salgılamazdı. diktatör taşağı yalamayı seven bir ideolojiye inanıyorsunuz, bakın kuzey kore'ye sizde gülün biraz.

not: biraz ileri gitmiş olabilirim, ama bir çocuğun ölümünde sevinilecek birşey bulamıyorum. bu konu benim hassasiyetim.
bim kamyonuna çarparak hayatını kaybeden ali şen'in torunudur. allah rahmet eylesin.

http://galeri.haberturk.c...unu-hayatini-kaybetti/1/8
http://www.milliyet.com.t...p-ali-sen-gundem-1884855/
dedesinin üzerinden kendisine yalamalık yapan leş ırkçı pislikleri belli etmiştir artı özet geç piç.
ölmüştür gitmiştir.
hadi selametle!