bugün

entry'ler (108)

balikburcukizi

Mümkünse french manikür yapmasın.

ılişkiyi canlandırma için yapılabilecek sürprizler

Şu sıcak yaz günlerinde, hayattan bıktıgımız şu anlarda; sevdiklerimizin, sevgililerimizin kendilerini daha değerli hissetmelerine neden olacak sürprizlerdir.

geldi yine tipini siktiğimin

Küfürü hiç sevmeyen biri olarak söylüyorum bunu. Ayıp falan belki ama bir matematik hocamız vardı lisede adam sınıftan içeri girer girmez hep böyle derdim içimden. Sokakta görsem yine refleks olarak aynı şeyi söylerim. Senden nefret ediyorum sevgili matematik öğretmenim. Şu an doktor olamadıysam senin yüzünden.

aşk

Öyle hormonlarla,güzellikle falan alakalı değil aşk,kendinden çok sevdiğini düşünmek aşkı aşk yapan, hayatının merkezine onu oturtmak ona göre hareket etmek,kendinden vazgeçmek aşk.

pkk nın elinde 2350 çocuk olması

Diyarbakır'da eylem yapan o masum gözüken annelerin hepsi bdp ye yani pkk ya oy verdi, destek verdi, ki bence çocuklarını devlet alıp bunlara getirse yine sırf Kürt partisi-kuruluşu oldugu için bdp,PKK ya destek vermekten vazgeçmeyecekler.çünkü bu insanların gözünü kan bürümüş , çünkü bu insanlar bi dönemler acı çekmiş ve bu acıları unutamayacak kadar kinciler. Bu hallere düşeceklerini tahmin etmeliydiler,oh olsun diyemem yine de ama başka anneleri uzenler elbet bir gün uzuleceklerini görmüş oldular böylece.

yüzde 43 ün rte yi sevme nedenleri

Çünkü sürekli bi şeyleri hayata geçirmeye çalısıyor,lafla peynir gemisi yurümeyecegını biliyor.

baba seçme şansımız olsaydı

Kendi babami seçmezdim.

bacak kıllarını almadan şort giyen erkek

Normal bi davranış sergileyen delikanlı bir insandır. bi erkek neden bacak kıllarını alsın merak ediyorum doğrusu.

yemek yerken bilal erdoğan ı protesto eden genç

Hoş olmayan bi tavır sergilemiştir bazılarına göre belki ama Bilal Erdoğan kim ki korumaları bu gence kimlik soruyor ?

kapı önünde dersin bitmesini beklemek

Dersanede sürekli yaptıgım eylemdi. Hoca derse almıyordu çünkü.saygı duymak gerek.

gir karıma

Çok ayıp bir ifade. Yalnız ben ilk başta anlamadım anormalliği şarkının devamını bile mırıldandım hatta. Sanırım fazla iyi niyetliyim.

kızlardan kızlara tavsiyeler

Sesli gülmeyin, azıcık havalı olun,aynı kıyafetleri üst üste farklı günlerde gıymemeye çalışın.

sergüzeşt

Ana Kahraman dilber adlı bir köledir.

sevgili yüzünden başa gelebilecek kötü durumlar

Sokağa çıkma yasağına maruz kalmak.

sonra döndüm ve dedim ki

Burun kılların uzamış sevgilim.

bdp yi pkk sanmak

Bdp=PKK zaten. tartışmaya bile aÇılmamalı bu konu.

kürtlere has özellikler

Bdpli olup da Kürt olmayan bi' tek insana rastlamadım.o zaman Bdpli olmak ayırt edici bir özelliktir.

otobüs kartını cüzdandan okutmak

Pek bi' havalı hareket bence. Ben de böyle yapıyorum Çünkü.

ilişkinin en güzel evresi

Tanımlayanıyorum ama benim şu an yaşadığım evre.

sarı saçlı mavi gözlü kürt

Sarı saÇlı mavi gözlü kapkara Araplar gördükten sonra şaşırmam bu tip insana da.