bugün

Oğlancı islamcılara dert olmuştur. Avrupa'daki kiliselere eşcinsel şeyi asıyorlar ona ses yok, renkli Kabe olunca ovvv dinime saldırdı.
Eşcinselliğin sapkınlık olmadığını aksine doğal bir şey olduğunu öğreneceksiniz Müslümanlar...
Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş. Nerde bir sapık varsa direk ıslama saldırıyor. Mesela eşcinsellik yahudilikte de yasak neden kabe? Neden islam sizin SORUNUZA gidiyor? Neden mesela şintoizmle değil de islamlar kavgalısınız?
Aynı organizasyonda geçen sene Endonezyalı bir sanatçının Filistin-israil’e bir gönderme yaptığı için yasak yediğini biliyormusunuz?
Ben de ibneyim kardeşim daha önce çokça dile getirdim zaten. Homofobikleri s*kleyen kim. Ancak, müslümanım ve dolayısıyla herhangi bir şey olsun, bu bir dini değer yahut başka bir şey de olabilir. Yapılacak her türlü yersiz saygsızlığa karşıyım. Bu aynı manyak feminazilerin işi feministlikten başka bir boyuta taşıyarak erkeklerin *lmesini istemesi, ya da toplum tarafından kabullenilmek istemelerine rağmen sanki veganlık ayrıcalıkmış gibi sokaklarda yürüyüş yapıp kendilerini bile isteye anormalleştirmeleri ya da 15 Temmuz yürüyüşleri dışında protesto ya da destek için yapılan neredeyse tüm yürüyüşlere karşıyım. insanları ayağa kaldırmak ve kabullenilmek yerine daha çok istenmemeye yol açmaktan başka bir şey değil. Buna lgbt yürüyüşleri de dahil. Zaten çoğunluk benim ne gibi görüşlere sahip olduğumu biliyor fakat saygılı ve insan gibi büyümüş bir ibne tanımak istersen sayın kardeşim, (bkz: beni tanımak istersen) siyasi görüşlerim de dahil hakkımda çoğu bilgi burada.
bu kadar kolay tahrik olacaksan hacı daha çok yaparlar.
sadece şekli benzeyen bir yapı olmasın bu? direkt kabe maketi olduğuna dair bir açıklama veya ibaret var mı çok net değil. ama bu maksatla yapılmış ise inanç saygısızlığı yapılmış tasvip edilemez.
tengiri mi sikmişler kurslarda acaba, her şerefsizliğin ardından benzeri yaklaşım sergiliyor!?
tahrik amaçlı girişimdir. vesvese misali önemsemezsen kendi kendine kaybolur gider. hukuki olarak da elbette dava açılabiliyorsa açılır. ama yakıp yıkmak hem dinimizce haramdır, hem de adamların istediğini yapmış olursun.
bu bildiğin pislik şerefsizliktir. Dinimize hakarettir.
neden bu kadar tepki verilmiş anlayamadım.
lgbt bireyler de müslüman olabilir. onlar da kabeyi bu şekilde görmek istiyor olabilir. renklere neden bu kadar karşısınız? 1500 yıldır simsiyah içiniz kararmadı mı?
bence gayet güzel olmuş. kuran kurslarında, tarikat evlerinde birbirini badeleyenler numaradan kutsalımıza hakaret ediliyor tatavası yapmasın.
(bkz: omo bozom kotsolomozo hokorot odoyorlor)
Almanya'da olan gurbetçilerden ses yok tabiki maşallah hepsi türkiye de aslan kesiliyor.
yaptıklarına pişman olması gerekenlerin yaptığıdır ama şiddet sebebiyle değil.
sonra da nerden çıktı bu ' kuaşi kardeşler' oluyor!
yaptıkları bu piçliğe pişman olurlar inşallah.
Sonra sözlükteki dinsiz imansız kafir'ler neden müslümanlar diğer dinlere saldırıyor ben o kadar ülke gezdim kimse kimsenin diniyle uğraşmaz diyerek yalanlarını yuttururlar. En fazla 2 gün tabi sonra kafalarını birbirlerinin götlerine sokarak saklanırlar.
aptal saptal tiplerin yaptığıdır. yine de saldırganlığı haklı çıkarmaz.
--spoiler--
sonra diyorlarki, müslümanlar niye saldırgan, niye özgürlükçü değil.
--spoiler--

iki tane gerizekalinin ne icin yaptigini bile anlamadigim aptal bir balonu mu hakli cikariyor muslumanlarin saldirganligini?

ayrica muslumanlarin saldirganligi icin balona ihtiyaclari yok. saldirganlik kuranin icinde geciyor.

Balon konusuna gelince. Ne mesaj vermek istediklerini bile anlamadim. aptalca birsey.
evet bu yakışmamış, her ne kadar lgbt bireylerin belli haklara sahip olmasını, dışlanmamasını istesem de bu hareketi kınıyorum. zaten toplumda kabul görmeyi isteyen bir kesimin bu şekilde davranışı oldukça saldırgan gözüküyor. tabii genele vurmak olmaz.
Sonra diyorlarki, Müslümanlar niye saldırgan, niye özgürlükçü değil. Biz kimsenin dinine hakaret etmeyiz, hz isanın karikatürünü yapıp aşağılamayız, kiliselere kara çalmayız. Bu konuda saygılıyız ama kendini bilmez küstahlarada haddini bildiririz. Bu zerzevatlar medenileşmemiş mağara adamlardır.
L*GBT'li provokatörler Almanya'nın Kassel şehrinde L*GBT bayrağı renklerinde balondan Kabe yaparak islam dininin değerlerine saldırdı.

görsel
görsel
görsel