-allah yok!
+god bless you...
senin tanrın annen ve baban.yani seni bu dünyaya getirenler, seni yaratanlar. ama o anne babayı yaratanlar da var. bu soy ağacı tek bir noktaya götürecektir seni. Nasıl annen babandan çok fazla bir mucize beklemiyorsan, tanrıdan da beklememelisin. Minnettar olmalısın tıpkı anne ve babana olduğun gibi o kadar.
(bkz: müdür bu buna konuş)
beyin bedava.
- e o kadar kitap yazdık.
+ allah yoktur.
- Ya varsa
Ya varsa?
Eğer bunu söyleyen kişi kendini geliştirmiş, düşünmeyi bilen ise müslüman'ın hiç şansı yoktur. Eğer safın biriyse itin götüne sokabilirsiniz.

(bkz: al ilah)
(bkz: islamın arapların modern putperestliği olması)

vardır diyen gelsin benimle konuşsun...
yok demekle yok olacak bir güç değildir aksine gazaplanacak bir güçtür .

ayıca o güç evreni bir yumurtaya sokabilecek bir güçtür üstelik bunuda (burası çok önemli) yumurtayı büyütmeden evrenide küçültmeden yapar sadece -ol- diyerek .gücü sınırsızdır.yokdan var eden güctür.

o güce biz allah diyor ve inanıyoruz .
(bkz: kafir)
Bazı dengesizler, her ateist'i, deist'i veya farklı bir ilah'a sahip din mensubunu karşılarında Allah'ın yokluğunu ispat etmek zorundaymış gibi düşünmesinden dolayı çok şey söyleyebilir. Ama bu kişi islam inancına sahip kişiye Allah'ın aslında olduğunu düşündüğü şeyden daha farklı olduğunu ispat ederse göt gibi kalacaktır. Hava mava hikaye.
(bkz: herkesin kendi düşüncesi)
+ Allah yok!
- Allahından kork!
saygı duyar ve bekleriz
(bkz: koyun ve bacak)
kendi kendine var olanları sırala?
bulamadın mı?
Dağları kim yarattı.
Çok basit. Gidince görürsün. Hiçlikten çıktık diyor zaten daha ne diyeceksin ki buna?
(bkz: yoo var!).
peki. bildiğin en büyük zalim suçsuz kalacak.
- Hiç mi yok?
olsun rte var.
Tabilş Biliyoz amk mal mı sandın beni.
Canım alevi kardeşim benim ateizm ayağı yapma bana, ben de Atatürkçü ateist ayağı yapan bir aleviyim, benim yanımda Sünni islam mensuplarını devşirecek düşüncelerini söyleme, ben zaten bunları biliyorum derim yanee. Bu arada Allah yok cidden. Bu da bir gerçek. Ama bunu daha çok bizim mezhepçi çocuklar söylüyor her yerde Sünni kızlarını devşirip yatağa atmak için. Hahaayt.
Haklısın.
bana ne lan!