bugün

şuan yaşadığımdır. kusasım gelir kanadım yara.
2 şarap ve 1 votkadan sonra yaşadığımdır.
genelde yanlış sıra ile alkol alınmasından kaynaklı olan bir durumdur. yüksek alkolün üstüne düşük alkolü içeçcek alınırsa kusma kaçınılmazdır. alkol sırasına ve birazda leblebi yenirse kusma sıfıra inecektir.
alkol almazsanız olmayacak mide bulantısı.
Çerez çok güzel bastırıyor mide bulantisini ama en güzeli yat uyu kardeş hic biseyin kalmıyor sabah kafanda filler grup seks yapmış gibi uyanirsin sadece.
iki ya da daha fazla farklı çeşit alkol alındığında meydana gelebilecek durumdur.
mide bulantısı bir şey değil de yattığında dünyanın döndüğüne şahit olman fenadır. *
sabah oldu halen bulanıyor.
Hemen limon , ekşi elma , işkembe çorbası yahut kokoreçle gecebilecek bulantıdır.
inşallah bi kere gelir de ölürsünüz bida gelmez. mk ayyaşları, bide sokağa cıkarlar köpek gibi rezillik yaparlar. orda burda ayyaşlıgınızı anlatın.
sıçtı cafer, bez getir.
Yeni keşfettiğim bir bilgi olaraktan şalgam suyu ertesi günü gayet rahatlatıyor.
(bkz: alka seltzer)
içmeden önce bi kaşık zeytinyağı çakın, hiçbişi olmaz.
çomarlarda görülen semptom.
Dun geceki 8 biradan sonra bugün yaşadığım durum. Daha önce hiç böyle olmamıştım. Sabahtan beri kusuyorum. Hayır hayır bir daha içmeyeceğim.
sarhoş olursam seks yaparım endişesi yaşayan KIZlarda görülür.
kola ve gazoz ile kısa bi sürede giderilebilecek durum.
Şuan ağzıma sıçan durum. Dün mereti fazla kaçırınca böyle oldu , Biliyordum başıma geleceği. Sabahtan beri 5 kere kustum amk.
çok bok bi şey. hem de çok..
içki'yi hızlı ve aç karınla tükettiğinde kaçınılmaz son...
Aç karnına ve hızlı içmekten olur.
20'li yaşlara gelmeden başetmeyi öğrenmeniz gereken bir durumdur. adab-ı muaşeret. içemiyorsanız da zorlamayın. milletin başına dert olmayın.
aç karnına içmemek lazım.
rakı içince gerçekleşen hede. tabii bu sadece bende oluyor diğer arkadaşlarım çatır çatır içerken bize bira içmek düşüyor.
Rezalet bir şeydir. Mide sancısı ibneliği en az diş ağrısı kadar iğrenç.

Dün çok içtim 3 4 defa istiğfar ettim şimdi de mide bulantısından ölüyorum ne yapayım lan sözlük.