bugün

yedinci nesil olmasına rağmen halen adına başlık açılmamış yazar.. çok geç olsada hoş gelmiş diyelim.
(#12915879) dili sivri ama ifadeleri de keskin olan bir yazar. böyle düşünmesine de ayrıyetten sevinç duydum. yanlızlığımı bir nebze de olsa azalttı. nick altının dolu olmaması hiç birşey ifade etmemektedir. nesildaşımdır. böyle insanlarla yazmaktan onur duyarım.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan yazar.
Nick altından hakaret eder.
Özellikleri için bakınız:(#15678489)
bir kendini bilmez provokatöre ağzının payını vermesinden mütevellit çaylak edilmiş kişidir.

suçu,
içindeki pisliği, karılı kızlı, çüklü götlü, dinli imanlı, Atatürklü peygamberli, günahlı sevapşı, izmirli bursalı başlıklar açıp ona buna bin bir yaftayla saldıran, hakaret eden kışkırtmacılara hesap sormasıdır.

sözlüğü moderatör yardımıyla foseptiğe çevirenlerle savaşmasıdır.
Hemşehrim, aklı başında bir çok dengesize ayar vermeyi bilen en önemlisi de kendini bilen adamdır.
hasan karacadağ olmasından şüpheleniyorum.
tam türk korku sinemasıyla ilgili bir şeyler yazacakken bir baktım aklımdakileri kelimesi kelimesine yazmış. eline sağlık.
(bkz: türk korku filmlerinin hep cinli minli olması/#33479953)

yalnız, hasan karacadağ' ın "olağanüstü" işler çıkarttığı kısmına pek katılmıyorum. evet, türk korku sinemasının en iyi isimlerindendir ama ürettikleri zaman zaman klişelerle dolu yapımlar olmuş, zaman zamanda ters köşe yapmak için işin bokunu çıkartmaktan öteye gidememiştir.

en son izlediğim dabbe 6' da gündüz vakti evin içi karanlıktı. (o ışıkta kitap okuyamazsınız. o derece karanlık.) ve bir de "beyaz gecelik giymiş kız" klişesi vardı ki...
Benim kafa yapıma sahip olduğunu dusundugum Adam gibi yazar tanesi.