bugün

görsel
Sanırsam galatasaray şampiyon olmasın diye elinden geleni yapmaya çalışmıştır. .

Ama bu yangın onuda yakar..

Rize maçından sonra açıklama yapması gereken en son kişidir..

Yarın ligden düşse galatasaray yüzünden düştük diyecektir...
şimdide galatasaraya ve hakemlere sarmış amkun fetocusu.

senin feto projesi olduğunu bilmeyen yok

ayrıca o küfür ettiğin hakemler sayesinde bugün ligde kaldın ali efendi

yoksa fener galatasaray maçından sonra düşüyordun kümeye.
Tv'ye çıkıp para istemesi gerçekten çok ironik. Burası türkiye kardeş ne bekli10 dememek için zor tutuyorum kendimi.
bu yıl 779 milyon tl kar açıklayan koç grubunun, ailesinin bir ferdi olan bu adam, televizyonda para dileniyor; bağış adı altında. insanlar bunu sokakta yapınca suç olur, devlet paralara çöker ama takım elbise ile televizyonda yapınca kampanya olur. adaletini sevdiğimin memleketi, yine şaşırtmıyor beni. kimse hükümete, bu millet aç, işsiz, ekmeksiz diye kızmasın abi. "yoksulları değil zenginleri doyuramadığımız için sefalet var." sözünün ete kemiğe bürünmüş kanıtını bu akşam bir kez daha çok net bir şekilde gördük. şu saçma sapan yardımlarla kaç kişi aş/iş/ev sahibi olurdu, hesabı zor değil. Ne diyelim, yine insanların kendi paraları. Nereye isterlerse oraya..
Ya olum aptal aptal konuşmayın.. adam zaten milyonlarca euro hibe etti, pek çok sponsorluk getirdi daha ne yapsın. Tüm borcu da cebinden ödeyemez ki.. elinden geleni yaptı.. tıkandığı yerde de taraftarına döndü.. ilgilenmiyorsan çevirirsin başını geçer gider..
Futboldan anlamayan, Fenerbahçe'yi bitiren başkan.
Varolsun.
Fener ol kampanyasına para yağdıkça koltukta yatar pozisyonuna gelmiş vizyon reis. Akıyor abi duruşu bu.
aziz yıldırım'ın 20 yılda gördüğü galatasaray şampiyonluk ve kupalarını 10 yılda görecek vizyon başkan.
görsel
Hayırlı kupalar efendim. ilk Galatasaray kupasını görerek gerçek fenerbahçeli olmuştur.

Darısı hafta sonuna..
Kocaman bir...
görsel
Niye yalan söyleyeyim, Başkan olduğunda tırsmıştım. Biz Aziz Yıldırım'ı çok severdik, gitmesine üzülmüştük, Meğerse Aziz iyi ki gönderilmiş, sen hep kal Ali koç.
Cansın.
Birlikte nice Galatasaray başarılarına...
galatasaraylı olarak söylüyorum. aziz yıldırım'ın tırnağı olamaz bu. gazla geldi gazla gider.
vizyon başgan, 15 mayıs 2019 da galatasaray'ın türkiye kupasını kazanmasıyla ilk galatasaray kupası görerek harika bi giriş yapmış, gerçek 7enevli olmuştur.

başganlık sürecinde efsane başganımız aziz yıldıvımla kıyasıya yarışmasını bekliyoz, vizyon başgan sezonu iki galatasaray kupasıyla kapatıp ağustos ayında 3.galatasaray kupasını görerek bu alanda rekor kırabilir.

temennilerimiz o yönde efendim,

ali koç başkan, galatasaray şampiyon...
Aykut kocaman'ı geri getirsin seneye bu zamanlar aç kalan kedileri besleriz.
görsel
Feneri hak ettiği yere taşımış koca yürekli holding patronu.
melike Demirağ'ın eniştesi ve rüçhan çamay'ın damadıdır.
https://s18.directupload....mages/190517/zjjbvnvw.png

https://s18.directupload....mages/190517/zz843up2.png
tam bir loser. bundan sonra fenerbahçeyi değil ali koç hz ibrahime inen koç gelse kurtaramaz..
Galatasaray Maslak dan koydukca Kadıköy'den ses geldimi diye sormak istediğiniz balon başkan.

Ağla ağla.

Yallah kümeye.
(bkz: yaz dostum)
2. galatasaray kupasını görmüş oski,.
henüz ilk yılını doldurmadan 2. galatasaray kupasını görmüş vizyoner dilenci..

3.kupayla da sezonu açması içten değil..
görsel
ilk sezonunu 2 galatasaray kupası ile açtı... Hayırlı olsun...
sevdiğimiz başkanımız. bu yıl sportif başarıdan çok, finansal durumu düzeltmeye ağırlık verdiği için başarısız bir sezon geçirdik. ama ne olursa olsun bu kadar kötü, hatta tarihimizin en kötü sezonunu geçirmememiz gerekiyordu. seneye de yeni kurulacak kadroyla (eğer nokta atışı transferler olmazsa) muhtemelen şampiyon olamayacağız ama biz o nokta atışı transferleri bekliyoruz. olmadı ilk 2'de, hadi bilemedin ilk 3'te yarışın içinde kalarak bitirmek şart, ki sonraki yıl artık şampiyon olalım. ama seneye de alt sıralarda bitirirsek, 5. 6. 7. 8. vs, üzülerek söylüyorum ki, başkanlık işini yapamadığı kanaati getirilir. ben de öyle düşünenlerden olurum. ne olursa olsun fenerbahçe iki sene üst üste ligi alt sıralarda bitiremez. öyle bir şey olursa aziz yıldırım'ın da değeri daha da artar. umarım ali başkanımız bizi o istediğimiz seviyelere çıkarır. seneye her şey daha da netleşecek.