cuhapenin sattığı fabrikalardan haberi olmayan ali bebecana ayar vermeye kalkan cahil kadının aklınca verdiği ayardır. akp sattığu fabrikaları biliyorsunda cuhapenin sattıklarını neden bilmiyorsun haaa?

cuhapenin sattığı fabrikalar listesi :https://www.slideshare.ne...-satt-fabrikalar-kurumlar
Hiçte ciddiye alınacak bir ayar değildir.

Babacan'ı bugün Kuşadası'nda gördüm. Laik görünümlü Beyaz Türkler sokaklarda alkışlarla destek verdiler.

Kendisiyle herkes medenice konuştu. Kuşadası gibi bir yerde bile bir tepki görmedi.

Oyumu Ali Babacan'a vereceğim.
sol kemalistin biri tarafından verildiği zannedilen ayardır.

bu güruhun memlekete ali babacan kadar faydası dokunmamıştır. ciddiye almayınız. babacan siyasi nezaket gereği karşısına alıp konuşmaya çalışmış sadece.
Zafer görünümlü aktroll tayfa iş başında.
Ortada ayar yok.ortada vasat ulusalcı zeka var .
Sanatı kültürü sağ kesimden ekonomiyi de sol kesimden kurtarmadan bu ülkeden cacık olmaz
ali babacan tayfa hemen gömmeye başlamış. belki kadın argüman üretemiyor ama bu babacan döneminde deli gibi özelleştirme yapılmadığı anlamına gelmez muhteşem zeki devacılar. ekonomik politikaların uzun vadede sonuçları olduğunu ali babacan da söylüyor zaten. bu ne demektir? ali beyin politikaları yüzünden bugünlere geldik demektir. artık bugünlerin mimarlarının yarınların umutları olamayacağının farkına varırsanız iyi olur. selçuk tarafına gelirse aynısını kendisine ben de söylerim, bu ülke gelişmekte olan bir ülke denetlenemeyecek kurumları özelleştirirseniz sonuçları mazotun benzinin 30 lira olması olacaktır.
edit: bütün suçu babacan'a yıkmak da adil olmaz tabii ama bu onun kabahatsiz olduğu anlamına gelmez.
ak parti çıkmalarının taraf değiştirmesi onları aklamaz. onlardan hesap sormayan muhalefet yavşaktır, haindir. onlarla aynı masaya oturanlardan bahsediyorum.
Aynı bokun laciverdi.