zengin olunca problem yok. isterse 10 tane karısı olsun para kimdeyse o haklıdır.
amk bi fakire verseydin sevabına, işte o zaman samimiyetine inanılırdı.
zenginin 4 karısı onlarca metresi olur kimse ses çıkarmaz. müslüman 4 eş ruhsatı var deyince linç ederler. senin adaletini s*key*m dünya. alooooo feministler neredesiniz. yoksa ağaoğlu bizede sefer yapar diye beklentiniz var diyemi ses çıkarmıyorsunuz.
"evet o evliyken sevgiliydik ama, metres lafına karşıyım." -ne diyem mahmut mu diyemem-

"kendisi beni aldattığı için ayrıldık" -karısını senle aldatması sorun değildi ama-

"sperm bankasından çocuk yapabilirdim" -ama o bankadan para çekilmiyor-

netice olarak sağlam yere kapak atmış, bir de çocuk yapıp, hayatını garantiye almış kişinin röportajı. yine de aşık oldum falan demese iyiymiş.
Tam bi fiyasko. Bu röportaji vermeseymis daha iyiymis.
bu kadın, eğer bahsi geçen şahıs tayyibin zengin ettiği ali ağaoğlu diil de, 5-6 yıl t cetveli taşımış mühendis ali tanpınar falan olsaydı böyle konuşur muydu?...

hayır konuşmazdı.

işte - sadece sokakta çiklet çiğneyip müşteri bekleyen deri mini etekli kadınlar "orospu" olmuyor. para için vicdanını satan herkes, yani sokaktaki orospudan da kötü bi durum bu, vicdanını satan herkes orospudur.

demek ki türkiye´ de belli bir grup sakallı orospular bile mevcuttur,

bu kadın da sakalsız orospu oluyo işte.

ve evet - aynen ben de keşke okumasaydım.
Ağzım açık okudum valla.
Kadın ne istediğini bilen ve elde eden biriymiş.
5 tane inşaatı birden yapıyormuş şu anda ve bunun ali ile alakası yokmuş.
Kazıya Kazıya gelmiş ablamız.
Yerseniz.

35 milyon dolarlık bir şirket sahibi olmak için ben bile ortanca hanım olurdum.
Kınamayın başınıza gelir.
http://www.cnnturk.com/ma...un-ortanca-hanimi-konustu

pes arkadaş pes,ortadoğululuk desem orda da olsa indirilmiş değil uydurulmuş din argümanları ile minareye kılıf giydirilir,batılı veya açık görüşlü diyelim o da olmaz.yok yok bunu hangi coğrafyaya koysak sırıtır,afrika kabilelerinde bile böyle nizam yok.öyle başa böyle tarak.kırk yıllık ornitoloğum böyle kaz görmedim.öyle değil böyle...bik bik.. çevirmesen de olur yani.
e yarram ne gündeme getiriyon yani? siktirsin gitsin dinleyip konuşacak birini bulsun bize ne elin kevaşesinden.
Gerçekten okumaya mideniz yetti mi?.