bugün

(bkz: ilk entry si gözükmeyen başlıklar)
görsel
Çok ilginç.

Azgınlık yapıyorsunuz bu gece ama.

Ya ben çıtayı kaçırdım iyice.

Yanlız o gif e yumulurum ben ya ne yapıyorsun sen.

Ekrana yumulurum yalnızken Tövbe tövbe.
büyük bir sikandal idi.
ayrıca sallanacak bir göt yok ortada. sorri.
laiklik böyle Bir şey değil.
görsel
çok da büyütülmemesi gerekendir.

benim zamanımda normal ulusal kanalda kemal sunal'ın "salako" filminde emine'nin g.tü sahnesini sansürsüz ayan beyan izleyerek büyümüştü çocuklar.

gerçi şimdi sapık, manyak dolu ortalık. ama bunu emine'nin g.tüne bağlayamayız sonuçta.

ilgili sahne:

https://www.youtube.com/watch?v=HiuThihc8c0
El, kol, kafa kesmeli filmler, diziler izlemekten iyidir aleyna bacımın götünü izlemek ama çocuklar ben size Dilan dere'nin götünü tavsiye ederim. Selam ve popo ile.
titreyerek baktım. kız piyasaya çıktığı günden beri skandal. müdahale var mı? yok. demek ki birileri için problem olmayınca her şeyi yapmak mübah.
beklenen durumdur...

biz en iyisi fazıl say dinleyelim...
Yapmaması gerekendir. Ayrıca YouTube videolarından ve zenci şarkılarından izlediğim kadarıyla (bkz: gerçek twerk bu değil)
"bunu neden kucağımda yapmadı!?" tepkisine sebep olan twerktür.
blowjob ta yapaymış. eksik kalmış.

yeni nesle kevaşe kaşarlık dersi gibi.
Aleyna Tilki'nin annesini babasını sorgulayacağınıza kalkmışsınız çocuk sorguluyorsunuz.
31 yaşı 9 a düşmüştür bu gün itibari ile..
(bkz: stop making stupid people famous)

boş birisinin kendini gündeme getirmek için yaptığı hareket.
Çok güzel.
twerk değil bu, sadece oryantal dans ediyor.
edit: bir popçu kıçını salladı diye ülke bok yoluna gitmez. topladığı vergi ile devleti yönetemeyip faiz lobisi gibi saçmalıklar üreten israfçı ve hırsız yönetimlerle, fen yerine gereğinden 1000 kat fazla imam hatipler ile afganistan'a döner. çomarlar bir türlü öğrenemiyor.
23 nisan konserinden Kaç aylık olay her konserinde yapıyor bikac gün sonra bana da twerk yaptı ve bu konuyla ilgili attığım tweeti beğendi

görsel

Zaten konerlerine genelde çoluk çocuk geldiği için yapacak bişey yok
kızcağız yıllardır twerk yapabilmek için 18 yaşına girmeyi bekliyordu. ne bekliyordunuz.
Bi sığır da demiş "twerk değil, dansözler de yapıyor normal" diye.
Arkadaki panoda çocuk şenliği yazıyor lan deve artığı!
istanbul beyaz masaya şikayet edilmesi gereken rezalettir. Sorumluları bulunmalı. Çocuklar bu ülkenin geleceği ulan geleceği. Onlar nasıl olursa Türkiye cumhuriyeti öyle olacak. Bu rezilin çocuk bayramında orada ne işi var, birde yapmış yine yapacağını...
çocukça bir harekettir.
buna twerk diyen twerk gormemis yahu! kalcasini sallamis saga sola, dansozler de yapiyor aynisini yani gayet normal...
Bir tanıdığımın kızı sürekli ben de Şeyma olacağım diyor. Biz ruhumuzu kaybettik, çocukları da böyle kaybettik. Para, ün, şöhreti manevi değerlerin önüne geçirmenin bedelini elbette ödeyecek bu ahlakını yitirmiş, ikiyüzlü dinci toplum.
bu kız allahtan şarkıcı olmuş
yoksa allah muhafaza eskort olacakmış..

not:bütün konserlerinde açık seçik giyiniyor.

birgün şu kızi normal giyimli görsem disimi kiracagim.