bugün

Aleyna tilki'nin hemen hemen her klibinde Pedofili ile ilişkili nesneler objeler eylemler yer alıyor diye şikayetler söz konusu.

Klipte yaptıklarına pek karışmam açıkçası ama böyle bir etkinlikte, Aleyna tilki'nin 10-15 yaşındaki oglanlara kızlara hitap ettiği bir çocuk etkinliğinde, rakkas şarkısının çalınmasının; aleyna tilkinin götünü sallamasından daha sıkıntılı bir durum olduğunu düşünüyorum.

Ve ciddi ciddi Aleyna tilki'nin çocuklara yönelik işlerden uzak tutulması gerektiğini düşünüyorum.

Mümkün müdür?
Değildir.
Mümkün olan ne?
Yarın bir gün kızımı oğlumu bunun gibi beyinsizlerin konserinden şarkılarından uzak tutmak.

Erkek çocuğu aleyna'nin götünü sallamasına dans der geçer de
Kimse kızının oğlunun dans ettiği görüntülerin, arkadan salla salla gür memeler cağlasın diye sözlerle, Pedofili orospu çocuklarının bilgisayarlarında canlı yayınlarla dolanması istemez.
tam bir skandal. kimse kusura bakmasın.
yeni nesil üzerinde oynanan oyunlar devam ediyor.

olmayan götünü olmayan memelerini sallasa ne olacak ? bu ve bunun gibi kadınları objeleştiren her türlü şeyden tiksiniyorum.
çocuğu nasıl yetiştirirsen hayatına öyle devam eder sözüne güzel bir örnektir. bunu da ailesi değil ağır abazan türk insanı yetiştirdi. 15-16 yaşındaki kızın sosyal medya hesaplarına onunla alakalı fantezilerini yazarsan neticesi böyle olur.

görsel

(bkz: ne ödevi hoca yarına twerk var amk)

görüldüğü üzere kız kendisini sürekli geliştiriyor. bir de beyenmezler peeeh..
Çaldığı şarkıya da bak rakkas. Pembe haşurtmanınla yapma kızım allah aşkına. Ciddiye de alamıyorum zaten.
Hap var kesin hap var.
Başka bir şey demiyorum.
popüler kültür ve medeniyet kisvesi altında yapılan bütün saçmalıkların içine sıçayım. bu kadar da netim.

ben bilim, sanat, teknoloji diyorum, bana dayatılan olaya gel. ulan kaç yaşındaki dünyada denk geldiğim zaman dilimine bak. şansıma sıçayım.
çocuklar silahlı mafyalı film izleyeceklerine aleyna'nın götünü izlesinler.
Bir tanıdığımın kızı sürekli ben de Şeyma olacağım diyor. Biz ruhumuzu kaybettik, çocukları da böyle kaybettik. Para, ün, şöhreti manevi değerlerin önüne geçirmenin bedelini elbette ödeyecek bu ahlakını yitirmiş, ikiyüzlü dinci toplum.
yalnız sağlam sallamış. yiğidi öldür hakkını yeme.
iğrenç amk. buna yürüyen erkek net zevksizdir.
blowjob ta yapaymış. eksik kalmış.

yeni nesle kevaşe kaşarlık dersi gibi.
bu kız allahtan şarkıcı olmuş
yoksa allah muhafaza eskort olacakmış..

not:bütün konserlerinde açık seçik giyiniyor.

birgün şu kızi normal giyimli görsem disimi kiracagim.
Çok güzel.
istanbul beyaz masaya şikayet edilmesi gereken rezalettir. Sorumluları bulunmalı. Çocuklar bu ülkenin geleceği ulan geleceği. Onlar nasıl olursa Türkiye cumhuriyeti öyle olacak. Bu rezilin çocuk bayramında orada ne işi var, birde yapmış yine yapacağını...