bugün

bir aleviye, bir hristiyana, bir kürte, bir türke, bir sünniye, bir zenciye aşık olunmaz. bir insana aşık olunur. bunu anlayabilen insanlar için gayet normal bir durumdur.
büyük bir gururla aşık olurum alevi olmasamda. ortalığı karıştırmaya çalışan pkk lı başlığı. alevilerden yedikleri vetoyla şapşala dönen pkk lılar akılları sıra alevileri küçümsüyorlar. siz kim aleviler kim. siz önce bir hayvanlıktan çıkın insan olun düşünürüz.
nesiniz lan siz. müslüman mı? aleviler sizden daha inançlı insanlardır *. aleviyse bakire değildir dediğiniz kızlar ana bacılarınızdan kat be kat bakiredir.* ellerim titrerken yazıyorum şu an. attığınız iftiraların alevilerin de inandığı ahiret inancında olan ahir dünyada vücudunuzdaki bütün deliklerden içeri girmesi dileğiyle. *
Ne kadar şanslısınız.
Aşkınız karşılıklı ise biraz bilgili, donanımlı bi insanla vakit geçirmiş olursunuz.

Aleviler çocuklarını 12 yaşında evlendirmiyor genelde, okumak haram da değil.
aslında, alevi kızımız için riskli durum.

(bkz: madımak)
(bkz: kahramanmaraş)

not: alevi değilim.
benim durumumda olmaktır.

alevi bir kıza aşık oldum.

10 yıl uğraş verdik.

sonunda iki ailenin arasında alevi-sünni duvarlarını yıktık.

2 yıldır evliyim ve mutluyum.
--spoiler--
bir de hz. aişe'ye küfür etmeleri, hz. ali'yi tanrı kabul etmeleri gibi sakıncalı durumlar var. bazıları hz. muhammed'e bile küfrediyor!
--spoiler--

alevi falan değilim ama alevilik hakkında bilgi sahibi insanın şunları yazacaklarına inanasım gelmiyor.tamam sevmeyebilirsin ama iftira atma.
"ya allah
ya muhammed
ya ali diyen kimdir?" diye sorarlar "adama".

tanım: ileri derece yobazite hastası yazarın saçma söylemlerinden oluşmuş başlık.
olması mümkün bir olaydır. lakin herkes dininde inancında özgürdür.
(bkz: dinde zorlama yoktur)
edit: eksi veren şahıs neyin peşindesin?
edit: şakirtler artmış eksiler artmış
beyni, bedeni, kulağı, ağzı burnu, ayak parmakları, tırnaklarının uzadığı etle birleşen kısmı bilimum vücudundaki her yeri tecavüze uğramış yaratıkların zoruna gidecek olaydır.

çaylak mı olacam? oluyum amına koyim. böyle sikko varlıkların olduğu ve böyle amcık başlıkların silinmediği yerde durup napıyım? insanlığımı vicdanımı kaybedip sünnilere düşman mı kesiliyim?

yapamayız biz arkadaş. biz aleviler hiç bir zaman sapık, vicdansız, cibiliyetsiz olmadık!

alevi sünni ayrımı yapan sikiklerin hesabını yukardaki soracak ne de olsa.

kardeş gibi yaşamayı bilmeyen kalbinize beyninize sokayım sizin ben. size insanın diyenin ben ta amına koyim!!!!
Her seferinde olduğu gibi, alevileri kötüleyen, ötekileştiren cahil insanların yorumlarıyla dolmuş başlık.
islamda iftira yasak değil miydi? Kul hakkına girmez miydi? Kul hakkı günah değil miydi?
bu başlığı açan için;

her kafatasının içinde beyin, her göğüs kafesinde kalp olmadığına bir kanıttır.

senin kalp dediğin bu öküzbokundan olma organla sen zaten aşık olamazsın...

edit: imla
insan olsun da yeter ki..aklı başında birçok kişi için önemli olan huydur, davranıştır.inanncı, inançsızlığı geri plandadır.
ilk olarak ben bir sünniyim. Ki bunu dernek Alevi-Sünni ayrımı yapmış olmaktan korkuyorum. Bu kadar saçmalanamazdı. Bizim etrafımızda ekmeğimizi suyumuzu paylaştığımız Alevi arkadaşlarımız var ama senin gibi geri kalmış kişilerin anlattıklarından çok farklı.

Sunni Alevi çatışmasında gerici Sözde Sünnilerin Türkiyede yaymış olduğu fikirlere tabi olmuş burda saçma sapan yorum yapıyorsun.

Anal seks muhabbetlerine girerek zihniyetini belli ediyorsun direk zaten. Hz. Ali yi peygamber ilan edenler hz. Muhammedi peygamberdeb saymayanlar zaten onlar müslüman değil ayrıca onlar Anadolu hakim süren Alavi-Bektaşi tarikatından da değil. Onlar 16. 17. yy Anadoluya gelmiş müslüman görünümlü siyonistlerin fikir zerketmelerine maruz kalmış insanlardır. Onlar tamam da her Alevi de onlar gibi değildir. buradan hiçbir alevi deyişi seyretmediğin belli oluyor. Ya hak Ya Muhammed Ya Ali diye başlanır. Bunun şirk neresinde. Bunun usulsüzlük neresinde.

Sen yoldan geçen her açık bayana bakıyorsan demek ki nefsini tutamıyorsun o kadar abazasın ki kendine hakım olamayıp onlar hakkında kötü düşüncelere malik olup suçu onların açık gezmesine atıyorsun. Her şey ilk olarak insanın kendisinde biter. Başka şeyler çatısı altında suçu atacak nesneler arama. Kendinde de namus şeref hiç arama.

Son olarak iffet başı açmakla kaybedilmez. Biz ne kapalı çarşaflılar gördük Gülhane de tepelerde yiyişen.
Sünni kuzenimin başına gelendir. Sonuçta verdiler kızı. 2 yıldır evliler. Öyle doğru dürüst bir ayırım da yok aralarında.

Ne oluyor insanları sınıflandırınca başınız göğe mi eriyor ?