bugün

romanın 1987 doğumlu genç forveti.
cm4 te çok kısa bir sürede çok fazla gelişir.hatta gol ortalamasını 2 ye kadar çıkardığı görülmüştür.tek kelimeyle çılgın atar.
romada okaka chuka * ile beraber geleceğin yıldızları arasındadır ama nijeryalı kadar forma şansı bulamamaktadır
cm de yedek girdiği bütün maçlarda gol atmA başarısı gösterEN süper forvet
serie b'de brescia'da roma'dan kiralık olarak oynayan italyan genç golcü. henüz beklenen parlamayı gerçekleştirememiştir.
cm4 te sonradan oyuna girdiği maçlarda ki ortalaması, ilk on bir de başladığı maçlardan neredeyse 2 puan daha yüksek olan italyan forvet.
şu resimdeki kişidir kendisi efendim;
http://www.goal.com/tr/pe.../italy/6948/alessio-cerci
cm 03-04'de ikinci sezonda altay'a getirttiğim, türk vatandaşlığına girene kadar beslediğim, finishing'i 20'den aşağı düşmeyen bug. 3 milli maça çıktı türkiye formasıyla, ardından kronik cm sakatlıklarından biri olan torn groin muscle'a yakalandı ve inanılmaz kariyerini yavaş yavaş noktalamaya başladı. ben de paso sakatlanıyor diye milli takıma çağırmadım artık, zaten galatasaray'a geçip pazzini ve roncatto'yu alınca gözüm arkada kalmadı.

nitekim cm'nin adu ve roncatto ile en komik overrated'lerinden biridir. bir maçta 6 gol atması da tesadüf değildir.
artık sıklıkla şans bulmaktadır. cska sofia maçında iki gol atmıştır.

roncatto, simonetta, todorov gibi buglar arasındaydı cm'de. ama en umut vereni hala kendisidir. pazzini'yi saymazsak tabi.
cm 03~04 'te kopup gider. önüne gelene 2-3 tane gol yapar.
görsel
torres ile takas olup milan'ımıza gelecek diyorlar. anlamadığım şey torres chelsea'den kiralık olarak bizde. ee nasıl olacak?

ayrıca iyi adam tamamdır da eski günlerimize geri dönme peşindeysek böyle transferler yersiz olur.
Süper Lig takımlarından Ankaragücü'nde forma giyen ve sağ açık mevkisinde görev yapan italyan futbolcudur.