bugün

sevdiği kişinin zamanında yaptığı bazı dengesizliklerden dolayı esasen bunu bekleyen ve kendisini alıştırmış kadındır.
dişi geyiktir.
(#21207286).
aldatılmayı kaldıramamak için sevmek gerekmiyor.içerisinde kadınlık güdüleri varsa hazmedemez bunu.ama illa ki de aglaması gerekmez.herkesin tepki şekli farklıdır.ağlamak kimi zaman acizliktir.
ben güçlüyüm demeye çalışan fakat yastığı hep ıslak olan kızdır.
aynı zamanda aldatan kadındır.
sok etkisi yapmistir gururundan aglamaz.
Acı büyük olunca gözden yaş dahi Akmaz. Sanılanın aksine ağlayan kadından daha çok üzülen kadındır. Kendinde bu olay karşısında Ağlayacak gücü bile bulamamış kadındır.
aldatmanın kendisiyle hiç ilgisi olmadığını bilen ve aldatan tarafın gösterdiği erdemsizliği kendine mal etmeyen kadındır. doğru yapıyordur. devam etsindir.
aldatmıştır.
aldatanı vicdanı ile başbaşa bırakın. ne istiyorsa rahat rahat yapsın. *
artık kaşarlaşmış kadındır. alnı öpülesidir. candır, canandır. her eve gereklidir.
'Ağlamıyorum, gözüme boynuz kaÇtı' esprisini yaparak dahi, o saÇma durumu ustalıkla ve alaya alarak güzelce atlatabilir.
Elinin altında her an erkek bulunduran kadındır.
(bkz: kaşar kadın)
Kesinlik ve kesinlikle vurduruyordur.
erkeği şımartmayan kadındır. anında terkeder ve başkalarıyla yoluna devam eder. aldatan erkek de öylece kalakalır.
henüz öfkesinin etkisindedir. öfkesi geçince ağlarsa eğer o da o erkek için değil kaderine ağlıyordur.
Adam gibi kadındır.
Üzmekten zevk alan bencil insanlar tarafından ağlaması beklenen, ağlaması istenen kadındır.
Ya cok askindandir ya hic sevmediginden. bilemedim ki, anlayamadim yani.

muhtemel yasi 18 olasi bi citir kizla aldatildigimi dusunuyorum, tek damla akitmadim. napcan keyfi bilir beyimizin.
Zordur lakin mümkündür. Acisini ceke ceke, ici yana yana ağlayan insanlarin bu şoku ve akabinde gelen kalp ağrilarini daha çabuk atlattiği bilinir. Kim bilir belki de yanliş yapan kadindir.
Kadın gibi kadındır. Aferindir. Bassın kı.ına tekmeyi.
KORKUN.
Alsın tepe tepe kullansın diye düşünen kadındır.
Gözyaşlarını içine akıtıp intikam planlarına başlamıştır. Tabi sevmişse. ilişki sürümcemedeyse, kadının aklı başkasına kaymışsa ağlamaması normaldir. Çokta .... olmamıştır. Ooooh kurtuldum edalarında gününü gün eder.