bugün

özel dedektiflerin aldatan erkekleri nasıl yakaladığına ve aldatan erkekler hakkındaki ipuçlarına yer verilen yazı

http://www.r2d3dergi.com/...an-erkek-nasil-yakalanir/
gaylerin pek merak ettiği durumdur. link vermeler falan. evet.
sağ gösterip sol vurmak en etkili yöntemdir.

salağa yatın ve sağa gideceğim deyip soldan çıkın karşısına. sıkın biber gazını gözüne gözüne yansın ahlaksız.
Bekleyerek. illa ki bir mallık yapar.
"kadınların hisleri kuvvetlidir. aldatıldıklarını hissederler."

adamın sevişme performansından demiyorlar da "kodonlor hossodor." diyorlar.
niye yakalansın ki?
konuşun gitsin. bitmiş ilişkiyi aldatma aldatılma karabasanına sürüklemeye gerek yok.
yiğitce konuşun.
Her halinden bellidir aldattığı. Telefonu saklar. Normalden fazla kendine bakar. Sebepsiz iyi davranır bir sahtelik, yapmacıklık. Sonra yüzünde böyle aptalca bir duruş olur. Şüpheleniyorsanız hiç beklemediği bir anda sorun .mutlaka yüzü eleverir.
Tuzak kurulur.
öpt. kib. bye.

imza: harrison ford
cinsel performans testiyle.
2 kez yakaladım. inceliklerini paylaşabilirim, ustalaştım sayılır.

Taktik için pm.
Yakalamaya çalışmayarak.
Bırakın salsın Kendini iyice salak yapın ve peşine düşmeyin. Kendini güvende zannetsin. illaki bir açık verecektir bak illaki.
Sonrasında ise altın vuruş.
Başarılar.
yurtdışına iş amaçlı giden bir arkadaşımın başına gelen enteresan bi yakalanma biçimi var. bakın dikkat edin, yurtdışında diyorum. kadın türkiye'de evinde o sırada, adam gece dışarı çıkıyor hatunlarla, eşine de otelde uyuduğunu söylüyor. sonra aynı ülkeye gezme amaçlı giden, kadının bir arkadaşı var, bu arkadaş instagram'dan bir gönderi paylaşıyor bir mekandan. fotoğrafın arka planında kadıncağız kocasını başka kadınlarla görüyor.

sonrası zaten çok karışık.

velhasıl yakalanacağınız varsa yakalanırsınız.
Aldatmazsanız, yakalanmazsınız.
Biri bana taktik yollasın lütfen. Şüphelerim var ama net bir kanıt görmek istiyorum.
Psikolojik harp eğitimi almış bireyi yakalayamazsınız *
Ekseriyetle yalancı olurlar böyleleri çok zor değil yakalamak.
aldattığını hissediyorsan senin de aldatmanla son bulacak düşünce.aldatabileceğini düşünüyorsan niye berabersin amk.
Teşbihte hata olmaz. Bu bir cinayet vakası gibidir. Katiller hiç iz bırakmadığını sanır. Dedektifler de kendilerinin yakaladığını. Katile Hata yaptıran kim? Peki O delilleri olay yeri incelemenin bulmasını sağlayan kim? kusursuz cinayet yoktur. Ardında mutlaka bir iz bırakır. Kadın erkek farketmez, Yeter ki bulmak iste..
Sosyal medya hesaplarının şifresini vermiyorsa ve sürekli bahane üretiyorsa aldatıyordur.
kusursuz aldatma yoktur elbet bir açık verir.
aldattığını nasıl anlarsın demiyor, nasıl yakalanır diyor, suç üstü yapmadığın sürece yakalanamaz, her türlü inkâr eder.
(bkz: yaz kızım 250 kilo çimento)
Tesadüfler ve biraz dikkatle bu işi çözersiniz.