bugün

$üphesiz ulu sözlüğün kalitesini 5 10 vites rahat arttıracak olan durum.

örnek: (#13022319) asdasd.
baran dır o. arkadaşlarına ona einstein diyordur.
einstein was here esprisinin patlamasına neden olacaktır muhakkak.
onun, o dilini içeri sokarız içeri(!)

albert akıllı olsun..
azizim senin beyninde kaç bin tilki dolaşırken bizimkinde niye hep modern nuri alço fikirleri fink atıyor? sorusunu kendisine yönelteceğim durumdur.
belki aramızda keşfedilmemiş aynstayn lar vardır....
kendisi ayar vermekten, millet ayar yemekten perişan olurdu.
(#10818840)
kara deliğin sikilebilecek bir şey olmadığını anlatmak için fizik kurallarını yeniden tanımlaması gerekirdi.
her entry'si okunduğunda "adam aynştayn beyler" repliğini büyük bir hazla tekrarlayacağımız bir olay olacaktır.
çaylaklık sınavını geçemezdi rahmetlik.
troll olurdu.
kafa sikerdi kesin dediğimdir.
(bkz: adam aynştayn beyler) tarzı entryler sıkça görülürdü.
Çokça şu bakınızı verirdi:

(bkz: beyninizi sikeyim)
''14 yaşında sana salak diyorlarmış doğvu mu la liseli'' diye mesaj alırdı akagamina tarafından.
ilkokulda okuldan atıldığı iddiaları doğruysa, dördüncü entryde çaylaklığa düşürülürdü modlar tarafından.
görsel
onu seri eksileyen yazarı, atom gibi parçalardı.
ne o bizim ne biz o nun dediklerinden bir şey anlamazdık. arada kaynar giderdi. adam bir konu açardı bilim ve fizik ile alakalı tek entry alamazdı. ama bir troll malum konudan bir giriş yapar adamın başlığını 2 dakika içerisinde 2. sayfaya atar idi. rahmetli şanslıymış be.
sözlükteki 8. yılında entry girmeyi öğrenirdi.

(bkz: hızlı koşan atın boku seyrek düşer)
hesabını siler, "kim getirdi lan beni buraya" derdi. gitmeden önce de sözlük kavramının göreceli bir şey olduğunu ispatlardı.
tahminimce önceleri baya eksilenirdi daha sonra buralarda ön plana çıkmanın başka yollardan geçtiğini anlayıp sözlük yazarlarının itirafları başlığına ben küçükken salaktım yazardı; "oğlum! gauss gerizekalıymış ya so biz de olabiliriz" felsefesindeki sözlük yazarlarına umut olup haftanın en beğenilenlerine bir entry sokardı. (bkz: bilgi içerikli entry nin eksilenmesi)
Yaran Facebook iletilerinin müptelası olurdu muhtemelen.
izafiyet teorisi hakkında kimse başlık açmaya cesaret edemezdi.