bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ben de bir sözlük yazarı olacağım, gerektiğinde ayar vereceğim, yer yer şamata yapacağım, var olan bilgimi de cömertçe paylaşacağım, kısa dönem çaylaklığı vatan sağolsun nidalarıyla kabul edeceğim diyen ahmetler, ayşelerdir.
    31 -2 ... impayatoy
  2. 2.
    (bkz: oyalama beni namık)
    8 -2 ... laedri
  3. 3.
    ben aktivasyonu yanlış anlamış olmamayım, içerde bir işler dönüyor ama hadi bakalım, insanı.
    3 ... kelebek etkisi
  4. 4.
    dinlenme yeri,sevinçli bi bekleyiş..

+yaşasıııın bende sözlük felan okucam" tripleri.
    5 -1 ... tellioglu
  5. 5.
    günümüz itibariyle 280 dolaylarında olan sözlüğün tüyü bitmemiş yetimleridir...
    4 -1 ... midnight
  6. 6.
    e hadi artık nidalarıyla klavyenin tuşlarına şevkle vuran insan toplulukları.
    3 ... rweasley
  7. 7.
    site içinde çaylakların oluşturduğu, kendilerini site yetkililerinin pek de dikkate almadıklarını düşenen ve bunu her fırsatta dile getiren bir sıradan kalabalıktır...ama birçoğu bu konuda yanılsama içindedir çünkü site de her yazılan entrynin dikkatle irdelendiği kanaatindeyim.
    2 -2 ... trajikomik
  8. 8.
    Ayağında oluşan alerjik su toplamayı değil üyeliğinin ne zaman aktivite edileceğini düşünen kişi durumudur. Aktivite olunca ne yapacağını bilmeyen ama yine de isteyen kişidir.
    3 ... tembelteneke
  9. 9.
    belki de başkanım beni al nidalarıyla haykıran topluluktur. evet efendim öyledir öyle.
    1 -1 ... ozgurcocuk
  10. 10.
    ailecek beklemedeyiz. çok heyecanlı. ancak gün içinde otobüste, kuyrukta, şurda burda beklediğimizden bazen can sıkıcı olabiliyor.
    1 ... tragedy
kapat