bugün

Ankara merkezli bir internet gazetesi...

http://www.aktifhaber.com
Okuyucu yorumlarini sasirtici bicimde sansursuz yayinlamaya calisan AKP tendansli haber sitesi(ekstrem durumlar haric),en azindan haberturk ve hurriyet'te oldugu gibi editore ayar verince ip'yi banlamiyorlar.
haberleri sunus tarzlarindan dolayi kendilerini belirli bir safa koyabilirsiniz. Benim algilayamadigim bu siteye yorum yazanlarin mantalitesi. Saka gibi geliyor bazilarinin yorumu, atsan atilmaz satsan satilmaz. Hangi ulke icin konusuyorlar onu bile cozemedim.

Allah akil fikir versin size.
çok taraflı, kışkırtıcı haberler yapan site. tsk'ya ne yapsam da bir laf soksam havasında. zaten 10 haberinden 5'i tsk ve askerlerle ilgili.
dün akşamdan beri açılmayan haber sitesi.
mutlak değil ama önemli bir haber kaynağım.
birileri yalnız doğan medya grubunu mutlak doğru kabul ederken dilerim aktifhaber.com'u haber kaynağı olarak nitelemem dokunmaz eşraf-ı sözlüğe.

tanım: pek çok gizde kalan bilgiyi manşete taşıyan haber sitesi.
haberlerinin içeriğini çok bilmiyorum da ana sayfasını geliştirenlerin web işinden çok anladığını düşünmüyorum. tasarım olarak değil arkadaki kod gerçekten çok daha iyi olabilirdi.
pkk ,kck ve bdp ile ilgili gerçekleri tüm çıplaklığıyla ortaya koyan bir haber portalı.
an itibariyle erişilemeyen site. hayırdır inşaallah.
Kisa ve öz!
Demokrasi böyle boktan bir sey.
agizlarindan salya akitarak ortadogunun samar oglani olduk diye manset atip,
götleri yemedigi icin de analiz diyerek imzasiz aslini ortaya koyan.

Bes para etmez internet sitesi.

Yukarida yazilanlar, ayni zihniyete sahip tüm internet sitelerine de gelsin.

Senin* zihniyetinizi ..
Senin* analizini..

Siktirin gidin!
kapatilan haber sitelerinden biri daha.