bugün

Sizi ben seçmedim. Zaten ben seçiyor olsaydım beni tanımazdınız. Ah ne güzel olurdu.
bazen çok boğuyorsunuz.
benden uzak kime yakın olursanız olun. kan bağımız var diye hayatımda olmak zorunda değilsiniz.
sizleri çok seviyorum.

inanan varsa el kaldırsın..

bak herkes el kaldırıyor.
sizi gördükçe trabzortlu görmüş gibi oluyorum.
kan yolu ile bulaşan en tehlikeli hastalık akrabalıktır.

yeterli olur sanırım şu söz. cidden gereksiz bir kurum. akrabalarını sevmeyenlere boşuna kızmayın veya ayıplamayın. bu ben çok iyiyim onlar berbat demek değil. sadece bu kurumun herhangi bir faydası yok kimseye.
kan yoluyla bulaşan bir hastalık akrabalık. abi akrabağım isen benim yanımda olmalısın. mesela bir akrabam habire beni millet içinde bozup laf söylüyordu büyüğüm diye ses etmiyordum. halbu ki kendi çocuklarına baksa.

bugüne kadar tüm kötülükler akrabalarımdan geldi. kimini iş sahibi yaptım beni işimden etti. kimini dayaktan kurtardım, kimini dolandırılmaktan , kiminin işini büyütmesine yardım ettim. her sıkıntılarında beni aradılar. sonrada yapmayaydın etmeyeydin dediler.

adam köyde diktiğim ağacı kurutmuş. hasetlik diz boyu parayı nerden buldu arabayı kaça aldın. dedikodu iftira gıybet. normalde beni tanıyan insanlar korkar bana bir kötülük bir laf bile edemez. işte bunlar akrabayız diye yüz buluyorlar.
sevişirken dayım kapıyı çalmasaydı iyiydi , 50 kişiyi aramış oğlan evde yok diye.
Allah hepinizin canini alsin. Dost musunuz dusman misiniz belli degil. Alayinizin amina koyayim.
Evet numaramı bulamazsınız evet sizi engelledim numaralarınızı tek tek bulup engelledim evet hesaplarım yok. Takipte değil geri de kalın eksik olun.
sevinç ve hüznümde hep yanımdaydınız. iyi ki varsınız.
akbaba olmasın, akraba olmasın. eğer sen yoksan, kimse olmasın.