bugün

entry'ler (104)

yatarken ışığı kim söndürmeli

Bu sorunu telefonuma bağlanan ampulle çözdüm * tuşa basıyorum yanıyor basıyorum sönüyor...

en çok özlenen günler

2020den önceki hayatım. Bu kadar çok çalışmak zorunda kalacağımı bilseydim daha çok uyurdum

her gün aynı yemeği yeseniz o ne olurdu

Pilav veya makarna.

kimsenin sikinde olmamak

Kimseyi siklememekle aynı durum.

kedinin ağzından düşürdüğü serçeyi kurtarır mısın

Kurtarırım yaptımda, Bir kaç gün besledim iyileşti ait olduğu doğaya geri bıraktım sonra.

sözlükte herkesin ceo olması

Ben değilim.

liseli misiniz

5 yıl geçmiş üzerinden.

türk kızları neden gülümsemiyor

Boş boş kim gülmüş de biz gülücez. Güldüren mi var?

sözlük yazarlarının sözlük dışında yaptıkları

Napim işte bende kpss çalışıyorum atanmak için.

daha önce kaç sevgiliniz oldu anketi

2 tane oldu biri beni aldattı sonra ben bunu kendime deli gibi aşık edip bastım tekmeyi. Ben ondan başkasına bakmazken onun bana yaptığı içimdeki şeytanı uyandırdı.
Diğeri hayatımı alt üst etti.

dış görünüşün çok önemli olması

Doğru olan bu. Her yerde görüyoruz bunu hastanede doktorla konuşurken, manavdan sebze alırken, okulda bir hocayla konuşurken önce dış görünüşüne bakılıyor elin yüzün kıyafetin düzgün ise seni adam yerine koyuyorlar yok değilse vay haline.

ilk cinsel deneyim

Ne yiyip içiyorsunuz siz ya.

kendi kendine konuşmak

hep yaparım bunu bir durumu kendimle tartışmayı seviyorum, kendimi gaza getiriyorum sonra aman dur yapma diye kendimi durduruyorum. yalnız insanlar yapar bunu daha çok.

tanrının an itibariyle ne yaptığı sorunsalı

Halimize gülüyor bence.

bugün nasıl uyandınız

Yere diz çöküp bağırıp ve ağlayacak kadar acıyla uyandım sebebini bilmiyorum bu acı beni öldürebilir ama öldürmüyor.

şehir hayatı mı köy hayatı mı

Şehir hayatı, bina seviyorum ben zihnimin sürekli dolu olmasını tatlı bir telaşa kapılmayı insan korna seslerini bile özler hale geliyor. Köyde duyguduğun kuş sesleri, koyun kuzu sesleri, köpek sesleri bunların yanında diğer sersler ve temiz hava boğuyor insanı bir süre sonra heleki nere gidersen git kendini oraya ait hissetmiyorsan büyük sorun.

2023ten merhaba. Bu yazdıklarımı unutalım hep beraber bu yazıdan sonra 8 şehir gezdim. 1 inde hala yaşamaya çalışıyorum neyse bir kaç günlüğüne geldim köyüme 2 yıl olmuş gelmeyeli kendi köpeklerim bile beni tanımaz olmuş. Şimdi ne oralıyım ne buralı peki ben nereliyim?...

sözlük yazarlarının gsm operatörleri

Turkcell mecburi köyde başka operatörler çekmiyor ödediğim ücret ise hat safhada. Başka bir operatör çekse direk ona geçerim. Ciddi anlamda bu durum sıkmaya başladı.

covid 19 aşısının bim de satılacağı iddiası

Kabul etmek lazım videoyu hazırlayan iyi yapmış başarılı.

türk erkeklerinin müthiş çirkinliği

O kadar da değil ruhları güzel olsun.

kaşıkla nutella yemek

Sanki o ara tatlı açlığımı giderebilecek en etkili yol gibi.